4D брэндинг: взламывая корпоративный код сетевой экономики
4D брэндинг: взламывая корпоративный код сетевой экономики 4D брэндинг: взламывая корпоративный код сетевой экономики 4D брэндинг: взламывая корпоративный код сетевой экономики 4D брэндинг: взламывая корпоративный код сетевой экономики 4D брэндинг: взламывая корпоративный код сетевой экономики 4D брэндинг: взламывая корпоративный код сетевой экономики
Томас Гэд

4D брэндинг: взламывая корпоративный код сетевой экономики

Видавництво Стокгольмская школа экономики
Рік видання 2005
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
0.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

4-D БРЕНДИНГ пропонує революційну чотиривимірну модель для розуміння сильних і слабких сторін бренду. Її можна використовувати для створення нового бренду і аналізу існуючий. Модель дозволяє компаніям розробити власний унікальний бренд-код або розумове поле бренду, унікальну корпоративну ДНК, щоб потім використовувати це для управління кожним аспектом бізнесу - від виробничих інновацій до рекрутменту.

Модель 4-D БРЕНДИНГ включає: ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІР - описує унікальні характеристики продукту чи послуги. СОЦІАЛЬНИЙ ВИМІР - має справу з досвідом споживача як користувача. Показова Starbucks, яка познайомила США з європейською культурою кави. МЕНТАЛЬНИЙ ВИМІР - бренд впливає на людей, як Nike зі своїм гаслом "Просто зроби це". У свідомості споживачів формується нова цінність. ДУХОВНИЙ ВИМІР - стосується цінностей, які стоять за брендом.

4-D БРЕНДИНГ безпосередньо звертається до самої суті переконань споживачів, як це робить Аніта Родді до свого The Body Shop. Компанії інвестують величезну купу грошей у створення та на підтримку своїх брендів. Більша частина цих грошей витрачається без будь-якої ясної мети та можливості оцінки результату. 

Томас Гед - шведський дослідник, є автором і розробником моделі чотиривимірного брендингу. Він працює понад двадцять років в рекламному бізнесі як автор текстів, креативний директор і директор зі стратегічного розвитку брендів. Перш, ніж почати власну справу, Томас Гед працював в рекламному агентстві Grey Advertising International, виконуючи замовлення для клієнтів зі скандинавських та інших країн. Його партнерами були Nokia (саме йому належить авторство відомого слогану "Об'єднуючи людей" (Connecting People), SAS, Procter & Gamble, Compaq, Microsoft, Telia, SEB і Merita-Nordbanken.

ЗМІСТ

От автора 
Слова признательности 
Предисловие 
Предисловие к русскому изданию 
Содержание 
Метафоры брэндов 
Новые реалии 
Аутентичное воспроизводство 
Создавая 4-мерный брэнд 
Живой 4-мерный брэнд 
Управление 4-мерным брэндом 
Личный брэндинг: 4 измерения для вас 
Десять заповедей для брэнда с будущим

 

Додаткові характеристики
сторінки 230 с.
палітурка м'яка
формат 210x172x16 мм
ISBN 5-315-00032-X

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук