Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту
Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту
Роберт Уинстон, Лаверн Антробус, Тереза Дэй, Соня Ливингстон

Как помочь ребенку повзрослеть. Иллюстрированное руководство для родителей по переходному возрасту

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
715.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

Ця книга допоможе батькам зрозуміти фізичні і психологічні зміни, що відбуваються з дітьми в перехідному віці. У ній зібрані рекомендації від провідних фахівців в області вікової психології і педагогіки, медицини, соціології, статевого виховання, профорієнтації.
 
Завдяки наочно представленим фактам і практичним порадам батьки зможуть знайти вірний підхід до взаємодії з дитиною, донести до неї корисну інформацію, яка зробить процес дорослішання приємним і безпечним.
 
Книга призначена для батьків, контент 18+.
 
Як працювати з книгою
Батьки можуть вивчати книгу самостійно, а потім вирішувати, як говорити на прочитанні теми з дитиною. Тільки ви здатні зрозуміти, чи готова ваша дитина до сприйняття інформації. Застосовуйте цю книгу як інструмент для обговорення делікатних питань, як керівництво по розумінню вашої дитини і сучасних підлітків або просто як інформаційний ресурс.
 
Книга розділена на глави, які присвячені будь-яким фізичним, емоційним і соціальним змінам, пов'язаним з підлітковим віком: автори пишуть про здоров'я духу і тіла, про статеве дозрівання, про відносини підлітків з оточуючими і про школу, про соціальні мережі і безпеку в інтернеті, про сексуальність .
 
Для ілюстрації біологічних змін наводяться діаграми, зноски і наукові факти. Малюнки ілюструють підлітків і їх сім'ї, а також різні ситуації, які можуть статися в житті.
 
У книзі ви знайдете кольорові врізки з додатковою інформацією та корисними практичними порадами. Так, врізки «Поради для батьків» і «Що порадити підлітку» дають рекомендації, як не розгубитися самим і підтримати дитину в конкретних ситуаціях. У врізках «Обережно!» наводяться факти, які стосуються питань законності і безпеки. У врізках «Корисно знати» і «Руйнівники міфів» ви знайдете цікаву довідкову і прикладну інформацію.
 
Ми сподіваємося, що ця книга допоможе батькам краще розуміти своїх дітей. На багатьох сторінках пропонуються способи почати розмову, поради, як слухати і чути один одного і розуміти точку зору іншої людини.
 
Ця книга - відправна точка, але в ній неможливо дати відповіді на всі питання. У кожній темі пропонуються перехресні посилання, оскільки багато аспектів тісно пов'язані між собою. В кінці книги ви знайдете розділ «Детальніше», де перераховані джерела додаткової інформації та підтримки.
 
Для кого ця книга?
Для батьків підлітків, які хочуть побудувати довірчі відносини зі своїм підлітком, допомогти пройти всі складнощі перехідного віку.
 
Фішки книги
- Психологія і фізіологія перехідного віку
- Допоможе побудувати відносини з підлітком
- Просто про складне: кібербулінг, статеве виховання, страхи
 
Роберт Вінстон - знаменитий вчений, що займається дослідженнями і популяризацією природних наук. Він також відомий своєю участю в багатьох британських телешоу. Світове визнання отримали його розробки в галузі репродуктивної медицини, завдяки чому десятки пар стали батьками. Професор природних і соціальних наук, почесний професор в галузі досліджень фертильності в Імперському коледжі Лондона, довічний пер палати лордів з 1995 року.
 
ЗМІСТ
1. Взросление
2. Половое созревание у девушек
3. Половое созревание у юношей
4. Здоровое тело
5. Здоровый дух
6. Потенциал достижений
7. Цифровая жизнь
8. Большой мир
9. Семьи
10. Отношения
11. Секс

 

Додаткові характеристики
сторінки 244 с.
палітурка інтегральна
формат 205х260 мм
ISBN 978-5-00100-915-3

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук