Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга
Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга
Генри Нив

Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдвардса Деминга

Видавництво Альпина Паблишер
Рік видання 2018
В наявності
581.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Книга доктора Генрі Ніва, учня, близького друга і колеги доктора Демінга, вважається, на загальну думку, кращою інтерпретацією навчання Демінга про новий менеджмент. Принципово інший, гуманістичний погляд на менеджмент, розвинений доктором Демінгом у другій половині минулого століття, гармонійно поєднує цілі власників бізнесу, менеджерів та інших співробітників. Гасло нового менеджменту "Виграють усі" відображене в знаменитих 14 пунктах і теорії глибинних знань. Методи і підходи доктора Демінга універсальні. Вони пристосовані як для банків і великого бізнесу, так і для малих підприємств і організацій; з успіхом працюють у промисловості, сфері обслуговування, охороні здоров'я, освіті, страхуванні, торгівлі, державному управлінні і т.д.

Доктор Генрі Нів познайомився з доктором Демінгом в середині 1980-х рр і відразу став його близьким другом. З тих пір він постійно допомагав Демінгу в проведенні його чотириденних семінарів в Європі, а також в інших семінарах, конференціях і заходах, що проводяться по обидва боки Атлантики. Саме Демінг надихнув Ніва як визнаного фахівця в філософії Демінга взятися за цю книгу. Сам доктор Демінг написав до цієї книги передмову.

У 1987 р саме з ініціативи доктора Ніва була організована Британська асоціація Демінга, в якій Нів зараз обіймає посаду директора за освітою. Багато років доктор Нів викладав статистику в Університеті Ноттінгема в Англії. З 1996 р він - штатний викладач менеджменту на кафедрі якості в Університеті Трент в Ноттінгемі.

ЗМІСТ

Куда же ведут нас Генри Нив и Эдвардс Деминг?. 
Предисловие научных редакторов
Предисловие Уильяма Эдвардса Деминга
Предисловие автора
Благодарности
Часть 1. Рисуем фон
Часть 2. Основные положения
Часть 3. Новый климат
Часть 4. Основы знаний
Часть 5. Четырнадцать пунктов снова перед нами
Эпилог
Об авторе
Британская ассоциация Деминга
Библиография
Разрешения на цитирование
Предметный указатель

Додаткові характеристики
сторінки 368 с
палітурка тверда
формат 241x170x19 мм
ISBN 978-5-9614-4601-2

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук