Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности
Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности
Дэвид Ульрих

Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
440.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Ця книга - безпрецедентний фотокурс, що дозволяє розвинути творче бачення, маючи в розпорядженні лише очі і будь-яку камеру - хоч телефонну.
 
Взявши за основу принципи дзен-буддистської практики і черпаючи з 40-річного досвіду навчання фотографії, Девід Ульріх склав шість глибоких уроків, які допоможуть розвинути здатність до самовираження. Його книга "Шлях художника" - для фотографів. Він закликає вести щоденний фотощоденник; в ході вправ фотографія стає способом самопізнання. Книга прекрасно ілюстрована і містить 83 фотографії. Заглиблюючись в роздуми автора про природу бачення, мистецтво та саморозвиток, ви навчитеся робити знімки, які наділені красою і здоровим глуздом і глибоко відображають вашу індивідуальність.
 
Ви зміните свої відносини з технологіями, звернувши їх собі на службу і зробивши інструментом розвитку уваги і усвідомленості, творчого бачення і життя в згоді з собою.
 
Від автора
"Фотографія - потужний метод візуального самовираження, доступний всім.
 
Цифрові фотоапарати, особливо в смартфонах, зробили революцію в сприйнятті світу і взаємодії один з одним. Тепер для повноцінного досвіду необхідно зробити фото; без знімка обід не обід, а дружба не дружба.
 
Користуючись технологічними досягненнями, ми часто даремно витрачаємо енергію, а наша увага розсіюється. Але, дивлячись на світ через об'єктив камери, око помічає кожен жест, сцену і вираз; в нас спалахує ні з чим незрівнянна іскра усвідомленості, і ми повністю занурюємося в сьогодення. Камера здатна звільнити від неусвідомленості і навчити дивитися на світ ясним, зацікавленим поглядом, наблизити до розуміння свого "я" і подарувати людині вміння виявляти співчуття до оточуючих. Камера - свідоцтво того, що ви існуєте в цьому світі.
 
Ця книга - не про фотографію. Вона про вас. Шість уроків допоможуть виробити творчий підхід не тільки в фотографії, але і у всіх сферах життя. Вони навчать глибше сприймати, чіткіше бачити, відчувати оразу усіма органами почуттів. З їх допомогою ви виконаєте заповіт Сократа - "Пізнай себе"; зможете достукатися до витоків вашої суті, захованої під безліччю соціальних умовностей. І, безумовно, ви навчитеся краще фотографувати і використовувати фото як ефективний спосіб комунікації.
 
Шість уроків в цій книзі містять ключі до еволюції творчого підходу. Вони цінні для будь-якого фотографа - від професіонала до новачка, котрий використовує камеру смартфона. Уроки можна застосовувати на різних етапах розвитку. Навіть якщо ви зробили тисячі фотографій і знайомі з технічними аспектами, ви можете раптом втратити натхнення. Або ви точно знаєте, що хочете висловити на своїх знімках, але вам не вистачає техніки крім основ "навів - натиснув". Ця книга допоможе всім."
 
Для кого ця книга
Для всіх, хто захоплюється фотографією.
 
Для всіх, хто хоче розвинути творчі здібності.
 
Для всіх, хто шукає свій усвідомлений шлях (себе) у творчості.
 
Девід Ульріх - активно працюючий фотограф і письменник. Його знімки багаторазово публікувалися в книгах і журналах, в тому числі Aperture, Parabola, Manoa і публікаціях Sierra Club. Учасник понад 75 персональних і групових міжнародних виставок в музеях, галереях і університетах. Викладає в Гавайському університеті Маноа; раніше займав пост професора і декана факультету мистецтв у Корнішскому коледжі мистецтв в Сіетлі. 15 років займав пост ад'юнкт-професора і декана факультету фотографії в Бостонському художньому інституті (нині Коледж мистецтв і дизайну Університету Леслі). Популярний лектор і ведучий майстер-класів, проводить семінари і презентації по фотографії, творчості і сприйнятті. Його курси надихнули тисячі учасників конференцій, корпоративних семінарів, студентів коледжів і університетів, відвідувачів майстер-класів та центрів мистецтв.
 
Девід Ульріх написав книгу "Розширення потоку: сім етапів творчого процесу" і виступив співавтором книги "Нашими очима: погляд фотографа на Гонконг в юності". Бакалавр фотографії Бостонської музейної школи витончених мистецтв і магістр фотографії Школи дизайну Род-Айленда. Редактор-консультант і постійний автор журналу Parabola.
 
ЗМІСТ
Введение. Каким будет ваш стих? 
Основные принципы и методы 
Фотографический дневник 
За пределами ума 
Ежедневная практика наблюдения 
 
Урок первый. НАБЛЮДЕНИЕ 
Пять визуальных составляющих фотографии
Инструменты и упражнения 
 
Урок второй. ОСОЗНАННОСТЬ 
Осознанность в фотографии
Повышенная осознанность
Инструменты и упражнения
 
Урок третий. Я 
Стиль и аутентичность 
1 + 1 = бесконечность 
Коммуникация и ассоциативное воздействие
Инструменты и упражнения 
 
Урок четвертый. ПРАКТИКА
Процесс и синхронизация
Цифровые мелки
"Ум новичка"
Инструменты и упражнения
 
Урок пятый. МАСТЕРСТВО 
Свобода и дисциплина
Вдохновение
Раздвигая границы
Инструменты и упражнения 
 
Урок шестой. ДУХ 
Зрелище или дух 
Редактируйте, отбирайте, отбрасывайте лишнее
Сила внимания 
Инструменты и упражнения 
Фотография и личностное развитие, кошмары и удовольствия цифрового века
Иллюзия разделенности 
Цифровые технологии и практика дзен 
Фотография в XXI веке 
Список литературы 
Благодарности 
Об авторе

 

Додаткові характеристики
сторінки 224 с.
палітурка тверда
формат 170x240 мм
ISBN 978-5-00117-574-2

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук