Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники
Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники
Сьюзи Ходж

Главное в истории искусств. Ключевые работы, темы, направления, техники

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
550.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Введення в дивовижний світ мистецтва. Автор досліджує 50 ключових робіт - від наскального живопису до сучасних інсталяцій, а потім пов'язує їх з розділами художніх напрямків, жанрів і технік. Все просто і зрозуміло.
 
Зміст книги дозволяє кому завгодно, студенту чи любителю мистецтва, легко переміщатися по ключовим періодам, художниках і стилям. Доступно, лаконічно і в спрощеній формі книга пояснює найбільш важливі концепції в мистецтві і показує, як вони взаємопов'язані.
 
У книзі 4 розділи: «Стилі і напрямки», «Твори», «Теми» і «Техніки». Кожен можна вивчати окремо або разом з іншими. Корисні посилання внизу кожної сторінки ведуть читача від одного розділу до іншого, а у врізках розказано про ключові досягнення та життя художників.
 
Вивчення історії мистецтва, якщо вже копати глибоко і уважно, - це лише одні з дверей, що ведуть до розуміння устрою світу. Це вивчення історії людства: від наскальних малюнків до концептуалізму і далі. У що вірили люди, чому дивувалися, про що мріяли і чого боялися? Мистецтво насичене емоціями. У ньому море вражень, відчуттів і навіть більше - чогось невловимого, що не виражається словами. Мистецтво - це смисловий, чуттєвий код, який, проте, здатний вловити будь-яка людина.
 
У книзі пояснюється, як, чому і коли мистецтво змінилося, хто представляв певні напрямки, де вони були створені і яке мають значення. Розкриваються секрети художньої термінології, що дає читачам глибоке розуміння і дарує справжню насолоду мистецтвом.
 
5 причин прочитати цю книгу
- Відсутність води і зрозуміла структура
- Всі представлені в книзі роботи унікальні, в них відображені новаторські ідеї, вони розкривають характерні особливості образотворчих технік
- Більше 200 творів мистецтва для розглядання
- Ви будете знати про мистецтво ВСЕ
- Красива книга для подарунку
 
Для кого
Для всіх, кому хочеться розбиратися в мистецтві.
 
Фішки книги
- Хороша для швидкого занурення в тему
- Легко читається
- Автор - історик мистецтва
 
Про автора
Сюзі Ходж - історик мистецтва і художник. Автор численних бестселерів.
 
Цитати з книги
Первісне мистецтво
"Деякі свідоцтва творчої діяльності людей датуються часом до 500 тис. років тому, але найвідоміші зразки створені приблизно 5 тис. років тому. Вони народжувалися в різні епохи, на різних континентах і характеризують соціальний лад і вірування людей."
 
Гуманісти
"Гуманісти вважали, що потрібно жити сьогоденням, і підкреслювали важливість розумової і творчої діяльності людини. Цей світогляд вплинув і на розвиток мистецтва."
 
Відродження
"Відродження досягло піку в кінці XV - початку XVI ст., коли художники намагалися відтворити людські почуття і таємничу красу природи. Вперше з часів Античності мистецтво стало переконливо реалістичним."
 
Мона Ліза
"Італійська назва картини «Джоконда» означає «життєрадісна» або «весела». До того ж це жіноча форма її прізвища у шлюбі - Джокондо."
 
Майбутнє мистецтва
"У 1888 р Гоген писав одному: «Не копіюй занадто багато з натури. Мистецтво - це абстракція ». Сам того не знаючи, він передбачив майбутнє мистецтва."
 
ЗМІСТ
Предисловие
Введение
Как пользоваться книгой
Стили и направления
Произведения
Темы
Техники
Алфавитный указатель
Музеи
Правообладатели иллюстраций

 

Додаткові характеристики
сторінки 224 с.
палітурка тверда
формат 170х215 мм
ISBN 978-5-00117-015-0

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук