Метод Ли Страсберга. Сборник упражнений по актерскому мастерству
Лола Коэн

Метод Ли Страсберга. Сборник упражнений по актерскому мастерству

Видавництво Альпина Паблишер
Рік видання 2018
скоро в продажі
409.00 Грн
Заповніть форму:
Оплата и доставка
 
Безкоштовна доставка
за Ваше замовлення від 800 грн
 
Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість від 45 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
Кур’єром по Києву
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість 45 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
До складу Нової пошти у Вашому місті
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість від 40 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
З доставкою кур'єрською службою за адресою від 55 грн.
(залежно від ваги замовлення)
 
Спосіб оплати:
 
- Готівкою
- Оплата на картку (через Приват24, Portmone, IBox та інші)
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі Нової пошти – враховуються % за зворотню доставку оплати)
Цитата
"Страсберг рідко втрачав можливість поділитися своїми багатими знаннями про історію театру і відомих театральних діячів. Я закликаю своїх студентів бути ненаситними в отриманні досвіду і знань про мистецтво, літературу, а особливо цікавитися біографіями, театральною історією і критикою. Читати треба багато і цілеспрямовано."
Лола Коен
 
Про що книга
Ця невелика книга - напрочуд ємне і корисне керівництво по акторській майстерності. Вправи в збірнику, які  спочатку були придумані Лі Страсбергом, який створив свій Метод у відповідь на систему Станіславського і розвивав його ідеї. В Америці ця система стала відома як Метод, і він успішно надихав безліч акторів, серед яких такі знаменитості, як Марлон Брандо і Мерилін Монро.
 
Метод спрямований на тренування уяви, концентрації, почуттів та емоцій, щоб відтворювати - НЕ імітувати - логічне і правдиве поводження, будь то театральна сцена, кіно чи телебачення. Автор книги Лола Коен, учениця Лі Страсберга, протягом багатьох років робить екскурс в історію Методу, роз'яснює і доводить його суть, дає детальний опис вправ, забезпечуючи їх цінними порадами. Для кожної групи вправ наводяться коментарі акторів, які розповідають про свій досвід, і фотографії студентів і театральних колективів усього світу, які освоюють Метод. Але книга призначена не тільки для акторів. Те, що можна почерпнути з неї про роботу артиста над собою і своїм персонажем, корисно не тільки акторові, але і режисерові, і педагогу, і драматургу, про яких автор не забуває протягом всієї книги і присвячує їм окрему главу.
 
Чому книга гідна прочитання
- Метод Страсберга, побудований на основі ідей Станіславського, представляє одну з провідних світових шкіл акторської майстерності. Багато зірок кіно і театру навчалися за цією системою, в тому числі такі знаменитості, як Марлон Брандо і Мерилін Монро.
- Автор книги Лола Коен, будучи найбільш очевидним і авторитетним продовжувачем ідей Страсберга, як ніхто інший може познайомити читача з Методом.
 
Для кого ця книга
Книга адресована в першу чергу акторам - теперішнім і майбутнім. Безсумнівну користь книга принесе також драматургам, режисерам, викладачам сценічної майстерності, роботі яких присвячена окрема глава. Багато ідей книги і вправи знадобляться представникам публічних професій - педагогам, лекторам, політикам, ведучим передач.
 
Хто автор
Лола Коен - була ученицею і особистим асистентом Лі Страсберга, який розробив свій Метод акторської майстерності на основі системи Станіславского. Після смерті вчителя Лола Коен продовжувала освоювати й удосконалювати Метод, займаючись у інших педагогів і навчаючи йому інших. Протягом тридцяти років вона викладає в Інституті Лі Страсберга в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі, а також дає приватні уроки і майстер-класи по всьому світу.
 
ЗМІСТ
Глава 1. Упражнение "Расслабление"
Глава 2. Базовые упражнения на сенсорную память
Глава 3. Усложненные упражнения на сенсорную памят
Глава 4. Создание образа
Глава 5. Практическое применение работы
Глава 6. Развитие актерского присутствия
Глава 7. Режиссура и преподавание
Додаткові характеристики
сторінки 310 с.
палітурка тверда
формат 145х215 мм
ISBN 978-5-91671-850-8

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук