Бизнес и/или любовь. Шесть историй трансформации лидеров: от эффективности к самореализации
Бизнес и/или любовь. Шесть историй трансформации лидеров: от эффективности к самореализации Бизнес и/или любовь. Шесть историй трансформации лидеров: от эффективности к самореализации Бизнес и/или любовь. Шесть историй трансформации лидеров: от эффективности к самореализации
Ольга Лукина

Бизнес и/или любовь. Шесть историй трансформации лидеров: от эффективности к самореализации

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2016
В наявності
473.00 Грн
Заповніть форму:
Оплата и доставка
 
Безкоштовна доставка
за Ваше замовлення від 800 грн
 
Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість від 45 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
Кур’єром по Києву
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість 45 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
До складу Нової пошти у Вашому місті
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість від 40 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
З доставкою кур'єрською службою за адресою від 55 грн.
(залежно від ваги замовлення)
 
Спосіб оплати:
 
- Готівкою
- Оплата на картку (через Приват24, Portmone, IBox та інші)
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі Нової пошти – враховуються % за зворотню доставку оплати)
Це книга про реальні історії особистої трансформації лідерів. У першій частині книги Ольга Лукіна - консультант з особистого розвитку лідерів - виклала свої професійні погляди і цінності на роботу з лідерами і їх командою. Цілі, особливості, динамічність цієї роботи, складності, з якими стикається терапевт. У цій частині роз'яснені деякі поняття з психоаналітичної терапії, які використовуються в історіях у другій частині книги.
 
Друга частина - це шість історій з практики роботи з лідерами. У них відображені біль і глибина тупика, який спонукає лідерів звертатися за допомогою. Адже для такого типу людей це дуже непросто: вони звикли завжди бути сильними і вирішувати самостійно будь-які життєві складнощі не тільки за себе, але і за інших людей.
 
Автор показує найбільш переломні моменти в житті героїв, які відбувалися в міру того, як вони дізнавалися себе справжніх, як вони вчилися висловлювати свої почуття і прохання, як вони вчилися любити себе і своїх близьких, як вони вчилися акуратно і усвідомлено розпоряджатися своєю лідерської силою.
 
Кожен кейс - це окрема самостійна історія життя і пошуку лідера. І це також історія переживань консультанта, його роздумів і пошуків. Лідери - нестандартні люди. До кожного з них доводиться підбирати особливий ключ і вибудовувати індивідуальний підхід.
 
Для кого ця книга
Це книга для лідерів, психотерапевтів, коучів, всіх, хто цікавиться психотерапією.
 
Фішки книги
- Поради психологів для лідерів та керівників
- 6 особистих історій з практики роботи з лідерами
- Від практикуючого лікаря-психотерапевта
 
Про автора
Ольга Лукіна - практикуючий лікар-психотерапевт з 1995 року, консультант з особистісного розвитку лідерів, викладач-супервізор; кандидат медичних наук, психотерапевт регістра Європейської Асоціації Психотерапії (ЕАР), акредитована Європейською Асоціацією Консультування (ЕАС).
Більше 15 років Ольга присвятила вивченню теми особистості лідера, внутрішньої свободи і самореалізації, особистої ефективності. Їй вдалося поєднати в своєму підході аналітичну психотерапію, консультування, коучинг і організаційний розвиток.
Ольга - автор книг «Бізнес і / або свобода» і ряду статей в ділових ЗМІ (E-xecutive.ru, «Ведомости», «Експерт» і в інших).
 
Цитати з книги
А як же кохання?
Уявлення про кохання зводяться до сексу, грошей, контролю та задоволенню забаганок. Але ці цінності є помилковими. Орієнтуючись на них, ми не зможемо пережити щастя любові, як би щиро і пристрасно цього не хотіли.
 
Виграйте нічого
Спустошені і позбавлені справжнього змісту в житті люди знаходять для себе новий сенс в перманентній конкурентній боротьбі і гонитві за матеріальними благами. Але в цій боротьбі переможець не отримує нічого.
 
Справжні цілі
Ставити перед собою цілі і прагнути їх досягати - безумовно важливо. Однак перш ніж почати щось робити, важливо переконатися, що мета - твоя справжня, а не привнесена ззовні.
 
«Мінус»-лідер
Деструктивні лідери визначають правила гри. Вірніше, гру без правил. Перемагає той, хто нахабніший і сильніший, чий піар більш жвавий і агресивний. Деструктивні лідери жорстко конкурують зі своїми партнерами, пригнічуючи, прогинаючи, підставляючи. Але це не справжня сила.
 
Не вибирати!
Багато хто впевнений: між кар'єрою і внутрішньою свободою потрібно вибирати щось одне. І більшість вибирає кар'єру, при цьому навіть не підозрюючи про ціну. Вони збираються отримати успіх у справах і матеріальну захищеність в обмін на своє щасливе життя.
 
Тепло повсюди
Потреба в любові закладена в кожній людині. Поки ми живі, вона штовхає нас до пошуку близькості і людського тепла. Без любові життя, навіть професійно насичене і успішне, здасться одного разу несправжнім, нецікавим і позбавленим смаку.
 
ЗМІСТ
К читателю
Введение
Предисловие
Важнее успеха
Заложник
Амазонка
Скандал в Сингапуре
Пандемия
Рекордсмен из Маккинзи, или Сальса под солнцем
Благодарности

 

Додаткові характеристики
сторінки 464 с
палітурка тверда
формат 170x240 мм
ISBN 978-5-00100-788-3

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук