Нелюбимая дочь. Как оставить в прошлом травматичные отношения с матерью и начать новую жизнь
Нелюбимая дочь. Как оставить в прошлом травматичные отношения с матерью и начать новую жизнь Нелюбимая дочь. Как оставить в прошлом травматичные отношения с матерью и начать новую жизнь Нелюбимая дочь. Как оставить в прошлом травматичные отношения с матерью и начать новую жизнь
Пег Стрип

Нелюбимая дочь. Как оставить в прошлом травматичные отношения с матерью и начать новую жизнь

Видавництво Альпина Паблишер
Рік видання 2019
В наявності
272.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті

від 46 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 71 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

 

 

 

Прийнято вважати, що материнська любов безумовна і непорушна. Мало хто готовий визнати, що бувають жорстокі, нелюблячі матері. Виростаючи, діти таких матерів часто мовчать про пережите і страждають від самотності. Зовнішні досягнення таких людей нерідко лише маскують справжнє самосприйняття: вони до сих пір нещасливі через того, що відбувалося з ними в дитинстві, не дивлячись на успішну кар'єру і те, що їм вдалося створити власні сім'ї. Книга американської письменниці Пег Стріп, в минулому - нелюбимої дочки, адресована жінкам, які пройшли через такий досвід. Автор не тільки наводить безліч історій, розказаних дочками, яких не люблять матері, а й описує методи, що допомагають позбутися від гніту минулого.
 
Цитата
«У нашій культурі жорстока правда - що бувають матері, які ранять або принижують своїх дітей словами і діями, - таємниця, і її існування ніхто не хоче визнавати. Ми страждаємо від самотності і мовчання, тонемо в сентиментальному сиропі, в морі футболок і чашок з написами «Будинок там, де мама» і «Краща в світі матуся». За останні кілька років я зрозуміла, що відчуття ізоляції - прірви, яка відділяє тебе від найближчих, клейма ущербної або негідної, страху, що з тобою щось не так, - ранить не менше, аніж відсутність материнської любові ».
 
Чому книга варта прочитання
Книга руйнує «змову мовчання» навколо теми нелюблячих матерів і страждань, які ті приносять своїм дітям, і допомагає усвідомити вже дорослим нелюбим дочкам, що вони не самотні, що те, що відбувалося з ними, переживали і переживають багато інших дівчат і жінок. Методи лікування і вправи, які пропонує Пег Стріп, засновані на наукових рекомендаціях і підкріплені її особистим досвідом лікування. Завдання книги - допомогти усвідомити і прийняти досвід свого дитинства, зрозуміти його роль у формуванні сьогоднішньої особистості і докласти зусиль до того, щоб подолати його наслідки.
 
Хто автор
Пег Стріп - написала, особисто і в співавторстві, 12 книг, крім того, веде блоги на сайтах Psychology Today і Psych Central, де її поради прочитали більше 14 млн чоловік. Нелюба дочка, вона, тим не менш, зуміла стати люблячою матір'ю своєї дочки. Пег має вчені ступені в галузі літератури, отримані в Пенсильванському та Колумбійському університетах.
 
ЗМІСТ
Предисловие
Глава 1. Правда о том, на что способна мать
Глава 2. Какую власть она имела над вами
Глава 3. В кругу семьи: волновой эффект
Глава 4. Приспособление: как ее поведение
Глава 5. Проблески понимания: паттерны и партнеры
Глава 6. Как осознать бессознательное
Глава 7. Восстановление сил
Глава 8. Как перенаправить свою жизнь: делаем
Глава 9. Исцеление и продолжающаяся работа над собой
Глава 10. Активная детоксикация
Благодарности
Об авторе
Библиография
Предметно-именной указатель

 

Додаткові характеристики
сторінки 326 с.
палітурка тверда
формат 145х215 мм
ISBN 978-5-00139-093-0

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук