Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями
Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями
Чип Хиз, Дэн Хиз

Сила момента. Как наполнить жизнь яркими и запоминающимися событиями

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
413.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

Книга про ключові складові моментів, які запам'ятовуються на все життя або кардинально його змінюють. І про те, як створювати такі моменти. Як вчителю провести урок, який будуть пам'ятати 20 років потому? Як підготувати подію для своїх клієнтів, що запам'ятається? Як краще розуміти, що назавжди запам'ятає ваша дитина?
 
У житті бувають моменти, що роблять значний вплив на подальшу долю. Такі події глибоко відображаються в пам'яті. Часто вони відбуваються випадково, як, наприклад, зустріч з коханням усього життя. Або зустріч з учителем, який помітить в вас талант, про який ви і не підозрювали. Або раптова втрата, яка вибиває грунт з-під ніг. Або розуміння, що і дня не залишишся на цій роботі. Здається, що подібні моменти просто трапляються: чи то доля, чи злий рок, чи рука Господня - ми ніби не владні над такими подіями. Чи справді це так? Найважливіші події трапляються самі собою?
 
Ключові моменти формують нас, проте не варто чекати, що вони відбудуться самі собою. Ми можемо створити їх самостійно: учитель - спланувати урок, який учні не забудуть, керівник - повернути провал підлеглого в початок його зростання, батьки - наповнити життя дітей моментами, які будуть підтримувати їх в подальшому.
 
У цієї книги два завдання. Перше - розкрити тему ключових моментів і виділити їх основні характеристики: що конкретно робить момент пам'ятним. У таких подій є ряд спільних рис, і ви дізнаєтеся про них з книги.
 
Друге - пояснити, як застосовувати ці знання і самим створювати визначальні моменти. Навіщо це вам? Щоб збагатити своє життя. Щоб краще пізнати інших. Щоб прожити більше пам'ятних подій. Щоб поліпшити взаємодію з клієнтами, пацієнтами, співробітниками.
 
Життя складається з окремих миттєвостей. Найважливіші з них запам'ятовуються на роки. Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся, як зробити своє життя більш насиченим.
 
Для кого ця книга
Для всіх, хто хоче створювати вражаючі моменти для себе і інших.
 
Фішки книги
- Книга, яка збагатить ваше життя
- Допоможе створювати пам'ятні моменти
- Від авторів кількох світових бестселерів
 
Про авторів
Брати Хіз - автори кількох світових бестселерів, в тому числі «Пастки мислення», «Серце змін», «Приліпи», які були перекладені на 30 мов.
Чіп Хіз викладає у Вищій школі бізнесу при Стенфордському університеті. Ден Хіз працює провідним фахівцем в Центрі розвитку соціального підприємництва Університету Дюка.
 
Їх книга «Пастки мислення», відзначена виданнями The New York Times і The Wall Street Journal, стала бестселером у всьому світі. Вона пояснює принципи прийняття правильних рішень. Брати Хіз пропонують простий метод, що складається з чотирьох кроків, який навчить вас не потрапляти в пастки, які так хитро розставив наш мозок.
Книга «Серце змін», яка входить в ТОП-10 «Амазону» в розділі «Прийняття рішень», розповідає про мистецтво приймати зважені рішення. Брати Хіз вважають, що нам так важко домагатися конструктивних змін через конфлікт між емоційним і раціональним мисленням. Вони вчать знаходити баланс між емоційним і раціональним.
 
ЗМІСТ
Глава 1. Ключевые моменты
Глава 2. Мышление категориями моментов
 
Моменты подъема
Введение
Глава 3. Построение пиков
Глава 4. Разрыв шаблона
 
Моменты озарения
Введение
Глава 5. Толчок к осознанию
Глава 6. Проверка в деле
 
Моменты гордости
Введение
Глава 7. Проявление внимания 
Глава 8. Постановка вех
Глава 9. Тренировка мужества
 
Моменты единения
Введение
Глава 10. Общие смыслы
Глава 11. Углубление взаимоотношений
Глава 12. Как создавать запоминающиеся моменты
 
Еще несколько слов о моментах
Приложение. Работа с травмой
Примечания
От авторов

 

Додаткові характеристики
сторінки 352 с.
палітурка тверда
формат 170x240 мм
ISBN 978-5-00117-598-8

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук