Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов
Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов
Дэвид Маколи, Нил Ардли

Как все устроено сегодня. Иллюстрированная энциклопедия устройств и механизмов

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2016
В наявності
1,760.00 Грн
Заповніть форму:
Оплата и доставка
 
Безкоштовна доставка
за Ваше замовлення від 800 грн
 
Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість від 45 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
Кур’єром по Києву
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість 45 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
До складу Нової пошти у Вашому місті
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість від 40 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
З доставкою кур'єрською службою за адресою від 55 грн.
(залежно від ваги замовлення)
 
Спосіб оплати:
 
- Готівкою
- Оплата на картку (через Приват24, Portmone, IBox та інші)
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі Нової пошти – враховуються % за зворотню доставку оплати)
Перед вами оновлене видання легендарної енциклопедії про пристрої і механізми, що допоможе зрозуміти складні технології навіть технічно не підкованому читачеві.
 
Прогрес не стоїть на місці, і в світі багато що змінилося за 10 років, що минули з моменту останнього оновлення книги. Автори Девід Маколі і Ніл Ардл уважно стежать за досягненнями. Підсумком їх роботи стало доповнене видання бестселера "Як все влаштовано".
 
Як і попереднє видання, нова книга складається з п'яти частин, що охоплюють принципи роботи сотень механізмів і пристроїв, створених людством за тисячі років, від простих до найскладніших: плуг, гвинт, водопровід, автомобіль, телефон, комп'ютер, банкомат, електростанції ... об'єднуються вони згідно з фізичними принципам роботи, так що можна побачити суть найскладніших предметів нашого світу.
 
Крім цього, в новому виданні дитина зможе дізнатися про сучасні винаходи і такі цікаві пристрої, як квадрокоптер, реактивний ранець системи життєзабезпечення космонавта, гібридний автомобіль, супутник зв'язку і безпілотний космічний апарат.
 
Як створюють мультфільми у форматі 3d? За яким принципом працюють енергозберігаючі лампи? Як влаштований сенсорний екран?
 
Автори пояснюють роботу всіх речей, які оточують нас кожен день. Маленькі читачі зможуть прочитати про пристрій комп'ютерних мереж, Інтернету, супутникової навігації, смартфонів, рідерів, ігрових консолів і навіть 3d-принтера.
 
Разом з добрими героями книги - волохатими мамонтами - діти дізнаються, як все влаштовано в сучасному світі технологій і комп'ютерів, і обов'язково полюблять фізику.
 
Для кого ця книга
Для читачів будь-якого віку, яким звичайні книги з фізики здаються складними. Для дітей 10-12 років.
 
ЗМІСТ
Часть 1. Механика
Часть 2. Укрощая стихии
Часть 3. Волны
Часть 4. Электричество и автоматика
Часть 5. Цифровой мир
Эврика! История изобретения машин и механизмов
Додаткові характеристики
сторінки 400 с.
палітурка тверда
формат 220х290 мм
ISBN 978-5-00100-234-5

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук