Машина, платформа, толпа. Наше цифровое будущее
Машина, платформа, толпа. Наше цифровое будущее Машина, платформа, толпа. Наше цифровое будущее Машина, платформа, толпа. Наше цифровое будущее Машина, платформа, толпа. Наше цифровое будущее Машина, платформа, толпа. Наше цифровое будущее
Эндрю Макафи, Эрик Бриньолфсон

Машина, платформа, толпа. Наше цифровое будущее

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
523.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Про книгу
Дослідження принципів і трендів, що стоять за сучасною цифровою революцією і визначають наше майбутнє.
 
Сьогодні багатьох цікавить, як на їх житті позначиться поява машин, платформ і натовпу. Чи залишать машини їх без роботи? Чи будуть впливові платформи контролювати всі їхні економічні рішення? Чи стане у них менше свободи в тому, як і коли їм працювати, де жити, з ким спілкуватися? Це дуже важливі проблеми. Однак нерідко вони є окремими випадками простого питання: що технології зроблять з нами? Але це неправильна постановка питання. Технологія - не більше ніж інструмент, і не важливо, чи йде мова про молоток або про глибоку нейронну мережу. Інструменти не вирішують, що станеться з людьми. Вирішують люди. Тому правильно питати: "Що ми хочемо зробити за допомогою технологій?"
 
Машини, платформи і натовп здатні давати найрізноманітніші результати в залежності від того, як вони використовуються. Вони можуть допомагати комусь збільшувати владу і багатство, а можуть, навпаки, робити блага і право приймати рішення більш розподіленими серед людей. Вони можуть збільшувати приватність, покращувати відкритість або навіть робити і те, і інше одночасно. Вони можуть створювати робочу обстановку, насичену натхненням і цілеспрямованістю або ж пронизану користолюбством і страхом. У міру зростання технологій ростуть і наші можливості. Це збільшує важливість ясних цілей і серйозних роздумів про цінності. Автори з оптимізмом дивляться в майбутнє.
 
Наступні кілька десятиліть, на їхню думку, можуть і повинні стати краще, ніж будь-які інші, які раніше бачило людство. Це не прогноз, це досяжна мета. Ніяке конкретне майбутнє не визначено. І точно так само, як люди здатні прокласти свій власний маршрут, це можуть зробити і компанії, і суспільство в цілому. І ця книга покликана допомогти прокласти кожному читачеві власний маршрут в майбутнє.
 
Для кого ця книга
Для кожного, хто цікавиться технологіями, трендами, майбутнім.
 
Технології самі по собі не визначають майбутнє. Тільки поєднання економіки платформ, на якій розкривається потенціал розумних інтелектуальних машин, і неієрархічних систем організації і управління бізнесом забезпечує справжній швидкий прогрес. І найкраще до такого майбутнього виявляються пристосовані не програмісти і інженери, а люди з мисленням підприємців.
 
Про авторів
Ендрю Макафі, Ерік Бріньолфсон - інженери і викладачі з Массачусетського технологічного інституту, автори бестселера "Друга ера машин". Обидва входять в глобальний рейтинг провідних бізнес-мислителів Thinkers50.
 
ЗМІСТ
Часть 1. Разум и машина
Часть 2. Продукт и платформа
Часть 3. Ядро и толпа
Заключение. Экономика и общество за рамками чисел
Примечания
Додаткові характеристики
сторінки 320 с.
палітурка тверда
формат 170x240 мм
ISBN 978-5-00117-661-9

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук