Путешествия во времени. История
Путешествия во времени. История Путешествия во времени. История Путешествия во времени. История
Джеймс Глик

Путешествия во времени. История

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
424.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

Дослідження ідеї про подорожі в часі: парадокси, наука, відображення цього феномена в культурі - від Уеллса і Пруста до Борхеса і Вуді Аллена - і його вплив на наше сприйняття часу в цілому.
 
Джеймс Глік всебічно досліджує концепцію четвертого виміру і подорожей у часі: як вона виникла, як розвивалася - в літературі і науці - і як вплинула на сприйняття часу в цілому. Він показує, що ця ідея міцно увійшла в сучасну культуру і присутній і в сучасній фізиці, і в художній літературі.
 
Історія подорожей у часі починається з кінця 19-го століття, коли Герберт Уеллс пише свій перший роман - «Машина часу». Це був час, коли багато технологічних і наукових проривів - від парового двигуна і телеграфу до розкопок стародавніх цивілізацій - міняли наше сприйняття часу. Джеймс Глік описує всю історію цього загадкового, цікавого і повного парадоксів явища з того моменту і до наших часів, розповідаючи про різницю між фантастичними вигадками і сучасною наукою.
 
Для кого ця книга
Для всіх мандрівників у часі.
 
Джеймс Глік - американський журналіст і автор науково-популярних книг, випускник Гарвардського університету. Автор бестселерів «Інформація. Історія. Теорія. Потік»  і біографії Річарда Фейнмана Genius.
 
Цитати з книги
Локальний час
"В ті часи будь-який час був локальним. До появи залізниць «стандартний час» нікому не був потрібен, а встановити його було неможливо до появи телеграфу. Англія почала синхронізацію годин (новий вираз) за часом залізниці в середині XIX століття, коли телеграф передавав сигнали за новими електромагнітними годинами Королівської обсерваторії в Грінвічі та Компанії електричного часу в Лондоні."
 
Пам'ять
"«Я не можу пам'ятати те, що ще не відбулося», - каже Аліса, і Королева різко відповідає: «У тебе погана пам'ять, якщо вона пам'ятає тільки минуле». Пам'ять одночасно і є, і не є нашим минулим. Вона не записується раз і назавжди, як нам іноді здається. Вона будується і постійно перебудовується. Якщо мандрівник в часі зустрічається з самим собою, хто що при цьому пам'ятає і коли?"
 
Свобода волі
"Від свободи волі нелегко відмовитися, оскільки ми користуємося нею безпосередньо - постійно щось вибираємо. Поки ще не траплялося, щоб який-небудь філософ прийшов в ресторан і сказав офіціантові: «Просто принесіть мені те, що визнасено Всесвітом»"
 
Назад в часі
Ще до теорії відносності було добре відомо, що рівняння Максвелла для електромагнетизму і ще раніше Ньютона для механіки симетричні щодо часу. Уілер свого часу грав з ідеєю, що позитрон - античастинка, відповідна електрону, - являє собою електрон, що рухається назад в часі.
 
Вічність
"Слово «вічність» сходить, наскільки можна зараз судити, до самих витоків пам'яті нашого біологічного виду, до початків писемності. Aeternus на латині; греки говорили αίών, від чого утворилося також слово eon. Людям необхідно було слово для сталості, або нескінченності. Іноді ці слова означали якийсь інтервал без початку або кінця - або, може бути, просто без відомого початку або кінця."
 
Капсули часу
"Технології культури, з якими б носіями - каменем, папером або кремнієм - вони не були пов'язані, мають довговічність, про яку біологічні оригінали можуть тільки мріяти. Саме з їх допомогою ми повідомляємо нашим нащадкам про те, якими ми були. Навпаки, недавнє захоплення капсулами часу - всього лише ексцентрична інтермедія."
 
ЗМІСТ
1. Машина
2. Конец века 
3. Философы и макулатура
4. Древний свет 
5. Своими силами 
6. Стрела времени 
7. Река, путь, лабиринт 
8. Вечность
9. Погребенное время 
10. Назад во времени 
11. Парадоксы 
12. Что есть время?
13. Наша единственная лодка 
14. Нынче 
Благодарности
Источники
Алфавитный указатель
 
Погортати:
 
Додаткові характеристики
сторінки 288 с
палітурка тверда
формат 145х215 мм
ISBN 978-5-00100-903-0

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук