Зачем убили Джона Кеннеди. Правда, которую важно знать
Зачем убили Джона Кеннеди. Правда, которую важно знать Зачем убили Джона Кеннеди. Правда, которую важно знать Зачем убили Джона Кеннеди. Правда, которую важно знать Зачем убили Джона Кеннеди. Правда, которую важно знать
Джеймс Дуглас

Зачем убили Джона Кеннеди. Правда, которую важно знать

Видавництво Альпина Паблишер
Рік видання 2019
В наявності
562.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

Вбивство Джона Кеннеді і його різні версії були описані багатьма авторами, але вперше ми зустрічаємо ретельне і об'єктивне дослідження не стільки того, хто це зробив і як, скільки чому, а головне - навіщо. Що могло бути настільки страшним і неприйнятним, що дозволив прийняти рішення про усунення президента США? Кому це було вигідно? Кому і чому заважав президент?
 
Після вдалого вирішення Карибської кризи, коли світ стояв на межі ядерної катастрофи, президент Кеннеді зробив радикальний розворот: він вирішив припинити холодну війну і пов'язану з нею гонку озброєнь. Він перестав слухати своїх радників і звернувся до глибшої етики і глибшого бачення світу для всіх. Він підписав з Хрущовим Договір про обмеження ядерних випробувань, виступив з промовою в Американському університеті, закликавши припинити конфронтацію з СРСР. Він вирішив вивести війська з В'єтнаму. Він навіть таємно став готувати переговори з Фіделем Кастро. Не дивно, що це суперечило планам військових і спецслужб. В їх очах він став зрадником, і за це, на думку автора, його і засудили до смерті.
 
Джим Дуглас вважає, що світ сьогодні виглядав би інакше, якби Кеннеді залишився живий. Він занурює читача в контекст зовнішньої політики початку 1960-х років і будує своє дослідження на основі унікальних матеріалів, включаючи особисте листування Кеннеді і Хрущова.
 
Чому книга гідна прочитання
 
• У 1991 році Олівер Стоун випустив фільм «Джон Ф. Кеннеді. Постріли в Далласі », присвячений спростуванню офіційної версії вбивства президента Кеннеді. Фільм викликав велику дискусію в американському суспільстві, а Олівер Стоун, глибоко розібравшись у причинах вбивства Кеннеді, став активним прихильником незалежного і неупередженого розслідування цієї трагедії. Саме його активна участь допомогла привернути увагу американців до книги Джима Дугласа, яка витримала в США кілька перевидань.
 
• 61% американців не вірить в офіційну версію, що Лі Харві Освальд діяв сам і ніякої змови не було - такі результати опитування, яке Gallup провів в 2013 році, коли з моменту вбивства Кеннеді пройшло 50 років. У попередні роки число людей, які не довіряли офіційному розслідуванню доходило до 81%.
 
• Вбивство Кеннеді відбулося на переломному моменті і американської, і світової історії, коли вирішувалася доля не тільки США, але і світу в цілому. Наслідки цієї трагедії, перш за все з точки зору конфігурації і принципів побудови американської еліти, не подолано й донині. Не дивно, що зараз інтерес до «Даласького вбивства» знову зростає. В Америці знову наступили переломні часи і знову, як в епоху Кеннеді, мова йде про переконфігуруванні американської еліти і про дуже серйозні розвилки для американських політиків. Вважаємо, що відповіді на багато питань можуть бути знайдені в ретельному дослідженні причин і обставин вбивства Кеннеді, які викладені в даній книзі
 
• На поточний момент це найавторитетніша книга, присвячена вбивству президента Кеннеді. Олівер Стоун, Роберт Кеннеді-молодший, Йоко Оно, Джон Перкінс, Деніел Еллсберг, Мартін Шин та інші відомі люди вважають, що її потрібно прочитати всім, хто хоче розібратися в тому, чому президент Кеннеді був убитий.
 
• Автор вважає, що багато чого з того, що ми знаємо про США, про їх свободи і демократичні цінності, - не більше ніж ширма, якою прикривається поліцейська держава, керована спецслужбами і військово-промисловим комплексом, які готові на все, включаючи вбивство президента країни , щоб зберегти свою владу.
 
• Нинішнє протистояння між Росією і США породило величезну кризу довіри з боку еліт обох країн. Тим цікавіше детально вивчити ситуацію навколо Карибської кризи 1962 року, коли аналогічна криза довіри була подолана особистою мужністю Кеннеді і Хрущова, які пішли проти своїх військових і спецслужб і встановили особистий контакт один з одним, який і дозволив вирішити кризу мирним шляхом.
 
• Автор будує свої висновки не тільки на вчинках Освальда і свідченнях свідків самої трагедії, а й занурює читача в більш широкий контекст міжнародної обстановки і тих дій президента Кеннеді, які викликали велике невдоволення військових і спецслужб. Тобто він шукає відповідь на класичне запитання будь-якого слідчого: «Кому було вигідно усунення Кеннеді?» І дає на це питання однозначну відповідь.
 
Хто автор
Джеймс Дуглас - борець за мир і письменник, в центрі багатьох книг якого знаходяться духовні аспекти принципу ненасильства і боротьби проти загрози ядерної війни. Одна з його книг (Gandhi and the Unspeakable) присвячена змові, в результаті якої загинув Махатма Ганді, родоначальник індійського руху за незалежність. В даний час він працює над книгою про замахи на Мартіна Лютера Кінга, Роберта Кеннеді і Малкольма Ікса. Дуглас з дружиною живе в Бірмінгемі, Алабама, де вони організували притулок для бездомних жінок і дітей Mary's House.

 

Додаткові характеристики
сторінки 978 с.
палітурка тверда
формат 145х215 мм
ISBN 978-5-9614-2089-0

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук