MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика
MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика
Джош Кауфман

MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика

Видавництво Наш формат
Рік видання 2018
В наявності
195.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

ПРО КНИЖКУ
Ця книжка — мастрід для кожного, хто починає власний бізнес, хоче систематизувати знання чи закріпити отримані в бізнесі навички. Джош Кауфман категорично проти сухої бізнесової теорії, критикує класичні програми МВА, які висотують гроші та дають мало практики, і пропонує альтернативний підхід. У цій книжці автор зібрав максимум корисної інформації, потрібної для розуміння бізнесу, — від власної ефективності до ведення переговорів чи маркетингових процесів. Автор пропонує просту та доступну форму викладу, надає безліч порад, які можна одразу почати застосовувати у своїй діяльності, ілюструє це прикладами із власної бізнес-практики.
 
ДЛЯ КОГО ЦЕ ВИДАННЯ
 
Книжка для підприємців, які хочуть систематизувати та поглибити свої знання, усіх, хто думає про започаткування власної справи.
 
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
 
У цій книжці автор систематизував набір основних інструментів і концепцій для ведення бізнесу: від створення ціннісних пропозицій, маркетингу й менеджменту до фінансових питань та особистої ефективності. Книжка допоможе отримати базові знання про функціонування бізнесу, подолати страхи, покращити власну ефективність, навчитися приймати правильні рішення та втілювати в життя власні бізнес-ідеї.
 
Книжку перекладено 12-ма мовами.
 
ПРО АВТОРА
Джош Кауфман — бізнес-тренер, автор проекту альтернативного бізнес-навчання personalmba.com.
 
ВІДГУКИ
 
"Хоч би що вам казали, МВА не має суттєвого значення. Поєднайте читання цієї книжки із практикою — і ви суттєво просунетеся вперед у бізнес-грі."
Кевін Келлі, співзасновник Wired, автор книжки «Невідворотне»
 
"Ця книжка стане захопливою подорожжю головними концепціями бізнесу.Після прочитання «МВА в домашніх умовах» ви не сприйматимете людей, які скажуть, що ви недостатньо кмітливі, проникливі чи освічені для важливої роботи."
Сет Ґодін, автор книжки «Пурпурова Корова! Як створити незабутній продукт»
 
ЦИТАТИ
 
Про залізне правило ринку
"Кожен бізнес обмежений обсягом і якістю ринку, якому він намагається служити. Залізне правило ринку холодне, жорстке та безжалісне: якщо у вас немає досить великої групи людей, яка справді хоче те, що ви пропонуєте, то шанси побудувати життєздатний бізнес дуже хиткі."
 
Про пропозицію успішних компаній
"По суті, всі успішні компанії пропонують певні поєднання грошей, статусу, влади, любові, знань, захисту, задоволення та радості. Що чіткіше ви даєте зрозуміти, як саме ваш продукт задовольняє одну чи більше потреб, то привабливішою ставатиме ваша пропозиція."
 
Про встановлення часових меж
"Якщо ви хочете бути продуктивним, то маєте встановити межі. Неефективно жонглювати сотнями завдань у різних проектах: ви ризикуєте зазнати поразки, зробити роботу неякісно та виснажитися. Пам’ятайте закон Паркінсона: якщо ви не поставите межу — скільки маєте часу, робота забере увесь ваш час."
 
ЗМІСТ
Розділ 1. Навіщо читати цю книжку
Розділ 2. Створення цінності
Розділ 3. Маркетинг 
Розділ 4. Продажі
Розділ 5. Доставка цінності 
Розділ 6. Фінанси
Розділ 7. Людська свідомість
Розділ 8. Робота над собою
Розділ 9. Робота з іншими 
Розділ 10. Розуміння систем
Розділ 11. Аналіз систем 
Розділ 12. Покращення систем
Подяки
Додаток 1. Як продовжити вивчати бізнес 
Додаток 2. 49 питань для покращення результатів 
Примітки 
Додаткові характеристики
сторінки 416 с.
палітурка тверда
формат 140х210 мм
ISBN 978-617-7552-53-5

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук