Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос
Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос
Ель Луна, Сьюзі Геррік

Сила твоєї історії. Звільни свій внутрішній голос

Видавництво МонолітBizz
Рік видання 2019
В наявності
290.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті

від 46 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 71 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

 

 

 

Книжка від авторки бестселера «Між треба та хочу» Ель Луни і досвідченої психотерапевтки Сьюзі Геррік підкаже, як виявити культурні стереотипи й упередження, і дасть дієвий інструмент позбутися застарілих уявлень.
 
Конкретні приклади з досвіду авторок і багатьох інших жінок, психологічні вправи на подолання стереотипів, опис дев’яти типів особистості сприятимуть вам у цьому.
 
Дізнавшись сильні і слабкі сторони типу, до якого належите, ви зрозумієте мотиви своєї поведінки й скоригуєте її так, щоб звільнити свій голос і заявити світові про себе.
 
Ця книжка допоможе дівчатам і жінкам позбутися страхів патріархального суспільства.
 
ПРО АВТОРІВ
Ель-Луна художниця, дизайнер, а тепер ще й відома у всьому світі письменниця. Живе в Сан-Франциско. Свою кар'єру починала з стартапів, зокрема Mailbox, Medium і Uber.
Зараз керує текстильною компанією, що співпрацює з майстрами розпису по тканині (батик) на Балі. Одна з організаторів художнього руху # The100DayProject, в якому протягом ста днів художники діляться зі світом своїми роботами.
Про письменницьку кар'єру задумалася, коли один з її постів отримав величезну популярність: протягом місяця в Twitter їм поділилися до п'яти мільйонів чоловік.
 
Сьюзі Геррік - ліцензований психотерапевт, експерт по типології особистостей, керувала кафедрою і викладала в університеті, ліцензований викладач мистецтва медитації, тренер, консультант і письменниця. Двадцять років тренувала і підтримувала понад дві тисячі студентів, що навчаються консультативної психології. Живе в Сан-Франциско.
 
ЦИТАТИ З КНИЖКИ
Подорож по лабіринту
"Ви вже побачили, як то, що у вас за спиною, впливає на ваше життя, зрозуміли, як у вашому мозку закарбувалися установки вашої родини або оточення; усвідомили, що ваше его намагається вас захистити, і спіткали, що деякі з цих переконань, історій і шаблонів поведінки, можливо, трохи застаріли. Ви ступили на звивистий шлях, який, кружляючи, доведе вас до центру лабіринту."
 
Захищайте жінок
"Не забувайте, що доводилося пережити тим, хто боровся за наше рівність. Читайте біографії жінок і звертайте увагу на те, як вони долали труднощі на своєму шляху. Шукайте підтримку серед жінок, особливо старше вас. Нагадуйте близьким жінкам про їхні мрії та красі."
 
Ключ до себе
"Розуміння власної історії - ключ до розуміння самих себе, навколишнього світу і нашої здатності знаходити шлях у житті. У серці цієї історії ви знайдете себе - свій голос, силу і істину. Оскільки таких, як ви, більше немає, оскільки ви єдині і неповторні, тільки вам під силу дізнатися і розповісти свою"
Додаткові характеристики
сторінки 192 с.
палітурка тверда
формат 170х240 мм
ISBN 978-617-577-194-5

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук