Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту
Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту
Джулія Кірбі, Томас Дейвенпорт

Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту

Видавництво Наш формат
Рік видання 2018
В наявності
185.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Комплексний погляд на те, як технології впливають на ринок праці та як вони можуть доповнювати, а не витісняти людей.
 
Страх, що технології залишать людей без роботи дуже давній. Та жоден із етапів прогресу поки не спричинив цього. Машини перебрали на себе частину завдань, однак постійно зявлялися нові ніші, а людям залишалися найбільш складні й інтелектуальні задачі. Однак що станеться коли, штучний інтелект глибше проникне в наше життя? Адже тепер технології захоплюють одну з ключових сфер людської діяльності - прийняття рішень. Автори цієї книги переконують: не варто бути песимістом. Зрештою, тільки люди можуть надихати інших людей, здатні проявляти чуйність, наповнювати справи пристрастю, настроєм та веселощами.
 
ДЛЯ КОГО ЦЕ ВИДАННЯ
Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться майбутнім, розвитком сучасних технологій та їхнім впливом на наше життя.
 
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій книзі ви знайдете комплексний погляд на те, як спрямувати розвиток технологій на користь людству, яких зусиль для цього потрібно докласти і чому це таки варто зробити.
 
ПРО АВТОРА
Томас Дейвенпорт — почесний професор з інформаційних технологій та менеджменту Бебсонського коледжу, співзасновник Міжнародного інституту аналізу, радник компанії Deloitte Analytics, член ініціативної групи з дослідження цифрової економіки Массачусетського технологічного інституту.
 
Джулія Кірбі — старша редакторка Harvard University Press та дописувачка Harvard Business Review.
 
ЗМІСТ
Вступ
Починається третя доба автачатизації, качи машини почнуть захоплювати сферу прийняття рішень.
 
Розділ 1. Чи претендують роботи-комп'ютери на вашу роботу? 
Так, розумна машина здатна краще за вас виконувати вашу нинішню роботу — якщо не всю, то принайчні її частину. Поставтесь до цієї загрози серйозно.
 
Розділ 2. Наскільки розумним є штучний інтелект? 
Завдяки техналогічначу прогресові машини стають більш управними, ніж люди, у виконанні багатьох завдань Однак інтелект людини й надалі відіграватиме значну роль.
 
Розділ 3. Замість повної автоматизації — ауґментація 
Не запитуйте, яку ще роботу відберуть у людини розумні машини. Натомість почніть формулювати запитання інакше: до якої роботи спонукатимуть нас розумні машини?
 
Розділ 4. Кроки вгору
Людина може залишити за собою найскладніші інтелектуальні завдання, доручивши -чорнову- роботу машинам, якщо вона буде здатна оперувати ширшими категоріями, ніж штучний розум, і приймати рішення
за обставин, коли бракує об'єктивних даних для аналізу.
 
Розділ 5. Кроки вбік
Хто в своїй діяльності спирається на «людський фактор»і психологію, буде здатен працювати в партнерстві з розумними .машинами, домінуючи над штучним інтелектам у всіх тих справах, які виходять за межі суто раціонального підходу.
 
Розділ 6. Кроки всередину 
Люди, які забезпечують продуктивність розумних машин, доручатимуть ілі рутинні завдання, але завжди знатимуть, кали треба втрутитися, щоб від-коригувати памилки, і які зміни потрібні, щоб штучний інтелект працював ефективніше. Також вони вмітимуть роз'яснювати іншим людям логіку, якою керуються розумні машини.
 
Розділ 7. Кроки вузькою стежкою 
Зверхність над машинами збережуть і люди з дуже вузькою спеціалізацією, які матимуть надзвичайно глибокі знання й досвід в настільки специфічній сфері.
Що буде економічно недоцільним автоматизувати п.
 
Розділ 8. Кроки вперед 
Люди, які створюють наступне покоління розумних машин, будуть надзвичайно успішними і як підприємці, і як новатори, здатні впроваджувати цікаві технічні ідеї Ніхто й ніколи не з.мажс автоматизувати інтелектуальну працю людини, яка розробляє інформаційні технології.
 
Розділ 9. Як організувати роботу в умовах аугментації
Для керівників підприємств аугмснтація є єдиною життєздатною стратегією, адже конкурентоздат-ність можна буде підтримувати тьчьки шляхом постійного впровадження інновацій і завдяки вмінню використовувати нові програмні продукти.
 
Розділ 10. Утопія чи антиутопія? Як суспільство має пристосовуватися до доби розумних машин? 
Наголос на аугментації тягне за собою певні зміни в освітній пачітиці. стратегїі створення робочих місць, а також в інших галузях.
 
Подяки
Примітки
Додаткові характеристики
сторінки 336 с
палітурка тверда
формат 140 х 210 мм
ISBN 978-617-7552-98-6

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук