Долой среднее! Новый манифест индивидуальности
Долой среднее! Новый манифест индивидуальности Долой среднее! Новый манифест индивидуальности Долой среднее! Новый манифест индивидуальности Долой среднее! Новый манифест индивидуальности Долой среднее! Новый манифест индивидуальности Долой среднее! Новый манифест индивидуальности
Тодд Роуз

Долой среднее! Новый манифест индивидуальности

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2017
В наявності
358.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

Про книгу
Маніфест на захист індивідуальності і таланту кожного учня, співробітника і будь-якої людини.
 
Ви перебуваєте вище середнього рівня? У вашої дитини відмінні оцінки? Ваш колега - інтроверт або екстраверт? Кожен день нас вимірюють і порівнюють із середнім, роблячи судження в залежності від того, як далеко чи близько від цього самого середнього рівня ми знаходимося.
 
Припущення про те, що показники, за якими нас порівнюють із середнім рівнем - середні бали в школі, результати психологічних тестів, оцінки результативності на роботі - можуть дати справжню оцінку нашого потенціалу, настільки сильно вкоренилося в нашій свідомості, що ми навіть не ставимо його під сумнів. Це припущення невірне і ненаукове, стверджує Тодд Роуз з Гарварда, автор цієї книги.
 
Він переконливо доводить, що жодна людина не є середнім. Ні ви. Ні ваші діти. Ні ваші співробітники. Це не просто красиві фрази - це математичний факт з далекосяжними наслідками. І хоча наука знає, що кожна людина вчиться і розвивається індивідуально, в притаманному тільки їй ключі, ця індивідуальність втрачається в школах і компаніях, які створені для міфічної "середньої людини". Модель "One size fits all" ігнорує наші особливості і не може розпізнавати таланти. Прийшов час її міняти і перейти від епохи середніх до епохи особистостей.
 
Тедд Роуз об'єднав науку, історію та цікаві приклади з життя, щоб запропонувати новий підхід до індивідуальності, не заснований на середніх показниках. Він допоможе вам краще зрозуміти свою справжню унікальність - як і унікальність інших людей - і використовувати це знання, щоб досягти успіху в житті.
 
Для кого ця книга
Для вчителів, батьків, керівників і для всіх, хто приймає рішення.
 
Фішки книги
- Як домогтися успіху в житті
- Допоможе зрозуміти свою унікальність
- Для вчителів, батьків, керівників
 
Про автора
Тодд Роуз - вчений з Гарварда, керівник лабораторії Laboratory for the Science of the Individual, спікер TEDx, засновник Center for Individual Opportunity - некомерційної організації, яка просуває принципи індивідуалізації на роботі, в школі і в суспільстві. Живе в Кембриджі (штат Массачусетс).
 
Цитати з книги
Про що книга
Це маніфест людській індивідуальності. У книзі автор наочно пояснює різницю між людиною і роботом; перераховує події, які загнали нас в пастку стандарту.
 
Як з'явилася Норма
Норма - статуя, виставлена ​​в Клівлендському музеї здоров'я - дітище відомого гінеколога доктора Роберта Дікінсона і його колеги Абрама Бєльськи. Статую виліпили на підставі усереднених фізичних даних 15 тисяч молодих жінок.
 
Віра в норму
Уявіть, скільки позитивного могло б статися, якби ми більше не порівнювали людей з помилковим ідеалом, а сприймали б їх такими, якими вони є, оскільки кожна людина унікальна. Але, на жаль, в наших школах, компаніях і наукових установах продовжують вірити, що норма існує.
 
Порівняння
Від колиски до могили нас оцінюють і порівнюють з всюдисушною нормою, стежачи за тим, наскільки ми до неї наблизилися або вибилися з неї.
 
Про середню оцінку
А що, якщо я скажу, що оцінка такого роду - від середнього - майже завжди є хибною? Що спроби зрозуміти людину через середнє дають невірний, що не відповідає дійсності результат? Що виплеканий нами ідеал - такий же міф, як універсальні літакові кабіни або Норма?
 
Відмовитися від старого
Я написав цю книгу, щоб поділитися з вами цими принципами і показати, як з їх допомогою можна стати успішніше в школі, на роботі і в особистому житті. Найскладніша частина навчання - не засвоєння нового, а вміння відмовитися від старого. І ця книга раз і назавжди звільнить вас від ярма посередньості.
 
ЗМІСТ
Предисловие к российскому изданию
Вступление. Будь как норма
 
Часть I. УСРЕДНЕННЫЙ ВЕК
Глава 1. Как появилось усреднение
Глава 2. Как стандарты стали править миром
Глава 3. Ниспровержение усредненности
 
Часть II. ПРИНЦИПЫ ИНДИВИДУАЛЬНОСТИ
Глава 4. Извечная неоднородность способностей
Глава 5. Миф о ярлыках
Глава 6. Все мы ходим тропами глухими
 
Часть III. ВЕК ИНДИВИДУАЛЬНОСТИ
Глава 7. В бизнесе ценится индивидуальность
Глава 8. Высшее образование: что идет на смену усреднению
Глава 9. Новый взгляд на новые возможности
 
Благодарности
Примечания
Об авторе

 

Додаткові характеристики
сторінки 224 с.
палітурка тверда
формат 170x240 мм
ISBN 978-5-00100-893-4

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук