Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему
Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему
Тим Харфорд

Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2017
В наявності
380.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

«Економіст під прикриттям» Тім Харфорд розповідає, як трохи безладу і хаосу можуть зробити вас креативнішим і продуктивнішим.
 
Ідея, на якій заснована ця книга, в тому, що ми часто піддаємося спокусі «охайного розуму», коли насправді нам краще піддатися певною мірою безладу.
 
Це відноситься до публічного оратора, який залишається вірним сценарію, війська, що ретельно опрацьовує стратегію, письменника, який прагне не відволікатися, політика, який ставить вимірні цілі в сфері громадських послуг, боса, який наполягає на чистих столах у всіх, керівника групи, який прагне, щоб усі члени команди ладнали один з одним. Ми піддаємося спокусі чистоти в нашому повсякденному житті, коли витрачаємо час на архівацію пошти, заповнюємо анкети на сайтах знайомств, які обіцяють підібрати нам ідеального партнера, або відправляємо дітей на місцеву дитячу площадку замість того, щоб дозволити їм вільно бігати по району.
 
Звичайно, іноді прагнення наводити чистоту - наше, здавалося б, вроджене бажання створити світ упорядкований, що підлягає кількісній оцінці, акуратно структурований за чіткими категоріями, спланований і передбачуваний - корисно. Інакше цей інстинкт не укорінився б так сильно.
 
Але найчастіше чистота нас так спокушає своїми вмовляннями, що нам не вдається оцінити переваги безладу - неохайного, невизначеного в кількісному вираженні, імпровізованого, неідеального, непослідовного, неузгодженого, захаращеного, безсистемного, неоднозначного, неконкретного, складного, неоднорідного або навіть брудного. Промова за сценарієм упускає енергію аудиторії, уважний воєначальник програє через більш імпульсивного противника, письменник завдяки щасливому випадку знаходить натхнення завдяки випадковому відволікання, кількісні цілі створюють помилкові стимули, працівники в чистому офісі почуваються безпорадно і втрачають мотивацію, чужинець з іншим світоглядом погіршує відносини в команді, але привносить свіжий погляд. Співробітник з безладно організованою вхідною поштою в кінці кінців виконує більше справ. Ми знаходимо споріднену душу, коли ігноруємо анкети на сайтах. Діти, що вільно бігають по вулицях, не тільки весело проводять час і вчаться новим навичкам, але і також - всупереч очікуванням - рідше потрапляють в аварії.
 
Ця книга допоможе вам стати креативнішим, виховати стійкість і розкрити кращі якості вашої особистості.
 
Для кого ця книга
 
Для кожного, хто любить несподівані і суперечать інтуїції ідеї та історії. Для всіх, хто хоче стати креативніше і звернути безлад і хаос собі на благо.
 
ЗМІСТ
 
Введение

1. Креативность
2. Сотрудничество
3. Рабочее место
4. Импровизация
5. Победа
6. Стимулы
7. Автоматизация
8. Устойчивость
9. Жизнь
Благодарности
Об авторе

Додаткові характеристики
сторінки 320 с
палітурка тверда
формат 145х210 мм
ISBN 978-5-00117-005-1

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук