Принцип рычага. Как успевать больше за меньшее время, избавиться от рутины и создать свой идеальный идеальный образ жизни
Роб Мур

Принцип рычага. Как успевать больше за меньшее время, избавиться от рутины и создать свой идеальный идеальный образ жизни

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
418.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

Підхід до життя і роботи, який допоможе домагатися результатів і займатися тим, що вам подобається. Ця книга про те, як віддати на аутсорсинг всі аспекти вашого життя, які не дають вам можливості відчувати себе живим.
 
Всі можливі важелі, які запропоновані автором, дозволяють економити час, який вам відведено на цій планеті, для створення найбільш масштабної і довговічної спадщини, викорінювати марні зусилля часу і сил на завдання, які ви не можете або вам не подобається виконувати, але які все одно необхідні для створення цієї спадщини.
Філософія підходу, яка описана в книзі, зводиться до концентрації на тому, що вам вдається, і аутсорсингу всього, що у вас погано виходить. Тобто до зростання в найбільш цінних для вас областях і відмови від всього іншого.
 
"Важелі" - це спосіб життя, метод роботи і філософія. Це те, що дасть вам постійну ясність мети і бачення, спонтанно присутніх у вашій свідомості, а також внутрішнє розуміння ваших найважливіших дій і бездіяльності, пріоритетів в будь-яких завданнях.
 
Ця книга призначена для всіх, хто хоче домогтися успіху. Для тих, хто хоче щось змінити, для тих, кому вистачає сміливості відстоювати все, у що вони вірять.
 
Про автора
Роб Мур - випустив шість бестселерів, три з яких очолили список найбільш популярних книг в усьому світі на Amazon. В першу чергу Роб відомий як співзасновник Progressive Property, найбільшої у Великобританії компанії, що організовує навчання в області нерухомості. У 2005 році його заборгованість за споживчим кредитом сягала майже € 50 000, а вже через рік він став співвласником портфеля нерухомості, який зробив його вільним у фінансовому відношенні і був повністю зібраний на гроші інших людей. Роб став мільйонером в тридцять з невеликим років і зараз володіє понад 500 об'єктами нерухомості.
 
Цитати з книги:
Правильний вибір
"Використовувати філософію управління життям на практиці - значить приділяти час тим речам, які приносять вам найбільший прибуток, задоволення і свободу, і тим самим зводити до мінімуму витрати часу."
 
Фокусуйтеся
"Марно намагатися досягти балансу між работою і відпочинком. Життя гойдається, як маятник, рідко зупиняючись по середині. Куди направлена ваша увага, туди спрямовується енергія і там з'являються результати."
 
Відмовтеся від зайвого
"Киньте завдання, які не надто важливі для вас, частіше говорите «ні» і не звертайте уваги на спроби інших людей нав'язати вам власні проблеми."
 
Емоції
"Контролювати емоції - значить вивчати себе, вміти передбачити, що ви відчуєте в тій чи іншій ситуації, і виходячи з цього будувати своє життя, оточення і плани таким чином, щоб мати найкращий контроль над тим, що відбувається. Контролюючи емоції, ви керуєте своїм життям."
 
Планування
"Перестаньте бігати, як білка в колесі, і виділіть час на планування і вироблення стратегії. Вам буде потрібно всього десять-дванадцять хвилин, щоб зосередитися і ввійти в потоковий стан."
 
80/20
"Пам'ятайте, що 20% того, що ви робите, приносить вам 80% прибутку, і розуміння того, які це саме 20%, зменшить ваші витрати і збільшить прибуток."
 
ЗМІСТ
Если бы не вы
Введение
Чего ожидать от этой книги
Часть 1. Концепции "время" и "работа"
Часть 2. Стратегия
Часть 3. Тактика
Часть 4. Программа
О Робе Муре

 

Додаткові характеристики
сторінки 288 с.
палітурка тверда
формат 145х215 мм
ISBN 978-5-00117-621-3

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук