Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров
Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров
Станислав Шекшня, Кирилл Кравченко, Элин Уильямс

Школа CEO. Мастер-класс от 20 глобальных бизнес-лидеров

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
440.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

Про книгу
Школа генерального директора - рука допомоги молодим керівникам.
 
Це не програми MBA, не набір Лайфхаків і не коучинг. Книга написана за матеріалами інтерв'ю з 20-кою СЕО і являє собою 7 майстер-класів для молодих керівників, які  недавно зайняли свою посаду.
 
Ця книга - про те, що забезпечує успіх лідера бізнесу в сучасній глобальній економіці. Кожна глава включає в себе уроки і висновки від двадцяти CEO - по одному з кожної країни Великої двадцятки (G20), - зібрані в ході великого міжнародного дослідницького проекту.
 
Автори показують свої висновки і знахідки в формі семи доступних майстер-класів, які являють собою покроковий посібник для всіх, хто недавно став CEO або планує зайняти цю посаду і хоче розвивати необхідні навички.
 
Багато уваги в книзі приділяється емоційній сфері, якостям і рисам характеру, які безпосередньо не пов'язані з управлінням та адмініструванням, але допомагають збільшити загальний ККД топ-менеджера.
 
Для кого ця книга
Для молодих керівників і тих, хто налаштований йти вгору по кар'єрних сходах.
 
Про авторів
Станіслав Шекшня - старший партнер компанії Ward Howell. Займається розвитком вищих керівників бізнесу і організацій з 2002 року. Викладає лідерство і корпоративне управління в міжнародній школі бізнесу INSEAD у Франції. Автор 6-ти книг.
 
Кирило Кравченко - заступник генерального директора з управління закордонними активами ВАТ «Газпром нафта». Раніше протягом 8 років займав позицію CEO в Сербській нафтовій компанії, де як і раніше залишається членом ради директорів. Лауреат професійних нагород, автор книг і наукових статей, випускник МДУ і РХТУ, професор.
 
Елін Вільямс - випускниця Оксфорда, викладач, автор-фрілансер, що спеціалізується на темах бізнесу та вищої освіти.
 
Цитати з книги
Від авторів
"Нам випала велика честь зустрітися з видатними керівниками. Ми багато чому навчилися, просто перебуваючи поруч. Експерти з бізнес-шкіл і CEO відносяться до лідерства по-різному. Опитані нами CEO особливим чином ставляться до своєї ролі. Вчіться у них, якщо плануєте піти по їх стопах."
 
Індивідуальний підхід
"Різні компанії - різні ситуації. Можна бути видатним лідером в одній компанії і за ніч стати невдахою в інший. Ще складніше керувати компанією, що колись була дуже сильною, а тепер переживає важкі часи."
 
Трохи історії
"Перші CEO з'явилися в Америці з середини 50-х. До середини 70-х більшість керівників великих американських корпорацій стали іменуватися CEO. На порозі нового тисячоліття рядок CEO все частіше почала з'являтися на візитках керівників британських компаній. Наступна зупинка - світ."
 
Колишній CEO Джон Браун
"Ніхто не йде досить рано ... Весь час пам'ятайте про це, поки ви керівник. Я, на жаль, забув. Думаю, я не один такий. Пам'ятати, коли йти зі сцени, набагато важливіше, ніж знати, коли підніматися на неї "
 
Про книгу
"Ви вивчите риси характеру, освіту, досвід, навички, ролі, стиль і майстерність вирішення проблем, якими повинен володіти успішний CEO. Ця книга також в деякій мірі відповідає життєвому циклу CEO - з перших років на посаді до відходу з компанії."
 
Про що варто пам'ятати
"Щоб стати дійсно відмінним лідером, вам доведеться зробити крок назад (піти з поста). Як і при сходженні на вершину в Гімалаях, ваша місія не буде вважатися успішною, поки ви не спустите команду вниз в безпеку - поки не прищепите своїм людям вміння брати нові вершини без вас."
 
ЗМІСТ
Благодарности
Предисловие. Почему бы не открыть школу CEO?
Введение. Подготовка к школе
Урок 1. Личность руководителя: три важнейшие черты характера
Урок 2. Образование: три поговорки об учебе для будущих CEO
Урок 3. Опыт: три дилеммы будущих CEO
Урок 4. Метанавыки: классификация С, Е и О
Урок 5. Роли: четыре ключевые функции СЕО
Урок 6. Стиль: пять способов произвести впечатление как СЕО
Урок 7. Оставаться на вершине (но не слишком долго).
Пять проблем, которые должен решить каждый CEO 
Заключение. Выводы для будущих CEO, их родителей и преподавателей
О соавторах

 

Додаткові характеристики
сторінки 224 с.
палітурка тверда
формат 145х215 мм
ISBN 978-5-00117-569-8

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук