Смысл жизни и его маркетинг
Смысл жизни и его маркетинг Смысл жизни и его маркетинг Смысл жизни и его маркетинг Смысл жизни и его маркетинг Смысл жизни и его маркетинг Смысл жизни и его маркетинг
Татьяна Жданова

Смысл жизни и его маркетинг

Видавництво Бренд Бук
Рік видання 2018
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
0.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Класичний маркетинг вчить, що гроші - причина. Що потрібно шукати зростаючий ринок, незадоволений попит і (або) незайняту нішу, займатися брендингом. «Сенс життя і його маркетинг» - про зворотне. Знайти ненаповнені глибини в собі. Для початку стати клієнтом себе - знайти свій сенс, свого клієнта; задовольнити власний попит на стан через адекватний йому дизайн професійної реалізації - і гроші і бренд теж будуть, але наслідком.
 
Раніше вважалося, що заради станів потрібно піти «від світу». У книзі вистачає прикладів того, як вибудувати дизайн життя для проживання станів , які цінуються нами в звичайному світі, в професійному середовищі. Ми за звичкою виживаємо, боремося і завойовуємо, але ж можна вже і любити, і бачити, і піклуватися.
 
Автор книги - Тетяна Жданова, маркетолог-практик, засновниця агентства Brandhouse, живе в Києві. Серед клієнтів - люди, організації, різноманітні «місця» - від ресторану до країни.
 
Аудиторія книги - «складні» люди у віці 30+, які приймають рішення «куди жити?»
 
Як розібратися в своїх цілях і навчитися приймати стійкі рішення про своє професійне життя.
Як підійти у вирішенні завдання «куди жити» у віці між 33 і 40 роками.
Як вирішувати це ж питання кожні 5-10 років, з чого почати, чим завершити.
 
ВІД АВТОРА
Ця книга почалася близько 10 років тому. Мені було 35, коли я зрозуміла, що їду на улюблену колись роботу не тільки на бензині, але і "на силі волі". Що майбутнє перестало бути прекрасним і надихаючим, і нові проекти вже не радують, а обтяжують. І якщо так піде і далі - "на силі волі" перетворитися в "за рахунок здоров'я". Тоді я вирішила "повернути радість" і стала шукати спосіб.
 
Виявилося, що у вирішення про радість сильні суперники - некуплені будинки, речі, невідвідані країни, стабільність, сім'я. Є і союзники - нудьга, безглуздя, смерть.
 
Виявилося, що радість - складне почуття. Виявилося, що можна і потрібно змінювати причинно-наслідкові зв'язки і заново вибудовувати дизайн професійного життя. Що у кожного - свої клієнти. Що маркетинг не так уже й поганий, коли працює на сенс, а не на цифри.
 
Що цифрам теж є місце, але не там, де зазвичай. Збудувавши все заново, я перевірила ефективність і стійкість на собі, і побачила, що - так, це таки підхід, він стійкий і працює, і ним варто ділитися з людьми. І що питання людини, яка дорослішає вимагають не відповідей, а рішень. Прийняття рішень про себе.
 
Почалися майстер-класи, семінари, індивідуальний і корпоративний консалтинг по темі "брендинг - персональний і корпоративний". З'явилося бажання писати - спочатку для блогу, потім пішли заявки профільних видань - ці тексти і поклали початок книзі.
 
Ви чули такий вислів "знайти своїх і заспокоїтися"? Завдяки ціннісному компасу, стрілка якого точно вказувала на "радість", я знайшла "своїх" - в кінці 2009 року ми створили команду Wikicitynomica для того, щоб реалізувати проект "Бренд міста - справа городян".
 
Виявилося, що підхід feel-native-marketing, який тепер названо і описаний в книзі, цілком може працювати і з містами, регіонами, територіями. Формуючи основи проекту, ми вже тоді розуміли, що швидше за все будемо працювати і зі смислами країни. А тексти-розділи все писалися і писалися ...
 
Потім була "Смислова платформа України", матеріали якої ми поклали в основу наступного проекту, вигравши тендер на створення "туристичного бренду України", робота з яким почалася 5 вересня 2013, а закінчилася в квітні 2014.
 
Ми пронесли проект і його результати через Майдан, зміну влади і міністерства тільки завдяки міцній смисловий основі, опорі на "вічні" культурні коди і бездоганну легітимацію. Розроблений в 2013 "тур-бук" прийнятий бізнесом і сьогодні, і, як і 4 роки тому, працює на український туризм.
 
Майдан і події, що послідували за ним, показали, що ключовою темою для країни є "суб'єктність" (бути суб'єктом, а не об'єктом), тісно пов'язана з темою "дорослішання". А найбільшою проблемою дорослих - інфантильність - як відмова або нездатність приймати рішення по себе і оточення.
 
Ми бачимо, як дорослі люди в 35-40 років років втрачають "соціальну інерцію" - приписаний культурними очікуваннями сценарій "дитсадок-школа-інститут-робота-сім'я-робота ..." - і не знають, "куди жити" далі: одні не бачать шляхів, інші губляться в різноманітті можливостей. Здавалося б - "кращий вік" - і вже розгубленість, втрата опори і почуття напрямку.
 
Енергія амбіцій вже закінчилася - енергії сенсу ще немає. Так, є книги про сенс, але жодна з них не актуалізує проблему маркетингу сенсу - і ми часто бачимо людей з двома життями - одна про сенс, інша про "заробити". Викладений у книзі підхід показує, що формула "і гроші, і ентузіазм" - не тільки можлива, а й нормальна, природна для дорослої людини і зрілого бізнесу. Маркетологи, психологи, коучі, консультанти, HR і PR-фахівці теж знайдуть в ній підтримку для своїх процесів і проектів.
 
Завершивши книгу, я побачила, що всі десять років писала не стільки про брендинг, скільки про дорослішання, енергію, свободу волі, вибір, персональний міф. І рада, що можу поділитися саме зараз, коли ми, здається, до цього готові.
 
ПРО АВТОРА
Тетяна Жданова.
Власник агентства корпоративного брендингу "Brandhouse", член команди «WikiCityNomica», відомої проектами брендингу міст, галузевими і національними Форсайтами. Керівник робочої групи проекту «Туристичний бренд України» (на замовлення Держтуризмкурортів, 2013-2014), координатор проекту «Нове міфологія України», автор курсу «Сенс життя і його маркетинг», Спікер TEDx.

 

Додаткові характеристики
сторінки 350 с
палітурка тверда
формат 170х240 мм
ISBN 978-617-7426-14-0

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук