Почему никто не рассказал мне это в 20 Интенсив по поиску себя в этом мире
Почему никто не рассказал мне это в 20 Интенсив по поиску себя в этом мире Почему никто не рассказал мне это в 20 Интенсив по поиску себя в этом мире Почему никто не рассказал мне это в 20 Интенсив по поиску себя в этом мире Почему никто не рассказал мне это в 20 Интенсив по поиску себя в этом мире Почему никто не рассказал мне это в 20 Интенсив по поиску себя в этом мире Почему никто не рассказал мне это в 20 Интенсив по поиску себя в этом мире
Тина Силиг

Почему никто не рассказал мне это в 20 Интенсив по поиску себя в этом мире

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2016
В наявності
363.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Це перевидання версії мега бестселера «Сделай себя сам».

Чому ми зважилися на ребрендинг?
Ми завжди позиціонували "Зроби себе сам" як бізнес-посібник для тих, хто хоче придумувати проривні ідеї та створювати стартапи.
Але помітили, що книгу дуже часто купують, радять і дарують молоді 18-20 років, які тільки починають свій шлях. І тут нас осінило: адже ця книга набагато ширше, ніж просто бізнес-посібник!

Вона про те, як знайти свій шлях у будь-якому віці, не бути залежним від чужої думки і не сприймати життя як іспит, де правильною може бути тільки одна відповідь. Вона про те, що ми обмежені тільки своєю енергією і уявою.

Вона розповідає про те, як використовувати будь-який шанс і сприймати життя як гру, як виклик. Автор "Зроби себе сам" Тіна Силіг читає в Стенфордському університеті курс по підприємництву та інноваціям. Використовуючи безліч яскравих і несподіваних прикладів з власної практики вченого і підприємця, Тіна Силіг розповідає про нестандартний підхід до вирішення бізнес-проблем, проривні мислення та інновації в бізнесі.

Від чого відштовхуватися, починаючи власну справу? Де знайти нову ідею? Як навчитися вирішувати проблеми? Над чим працювати і на що витрачати сили і час?

Правил не існує ні в 20 років, ні в 40 років. Єдине правило полягає в тому, що ви обмежені лише своєю енергією і уявою.
Ось саме тому ми вирішили створити нову упаковку для улюбленого всім бестселера. Ех, якби ми самі знали все, про що пише Тіна Силіг, в 20 років!

Від автора:
У типовому класі є вчитель, який вважає, що його робота полягає в передачі учням інформації. Двері в клас закриті, а стільці пригвинчені до підлоги лицем до викладача. Студенти роблять записи, знаючи, що потім їх будуть перевіряти на знання матеріалу. В якості домашнього завдання їх просять прочитати тексти з підручника і самостійно їх зрозуміти. Це зовсім не схоже на те життя, яке їм доведеться вести після закінчення навчання. У ньому ми самі стаємо своїми вчителями, самостійно визначаємо, що нам слід знати, де шукати інформацію і як її переробляти.

Фактично реальне життя - це іспит, на якому можуть задати абсолютно будь-яке питання. Двері відчинені навстіж, можна користуватися найрізноманітнішими ресурсами і знаходити рішення для маси неочевидних завдань, пов'язаних з роботою, сім'єю, друзями і світом в цілому. Карлос Віньоло, прекрасний викладач з Університету Чилі, поділився зі мною думкою про те, що іноді студентам корисно вчитися у найгірших викладачів - це куди краще готує їх до життя, в якому у них може не виявитися талановитих наставників.

Крім того, навчаючись в складі великих груп, знання студентів зазвичай перевіряються за допомогою тестів з декількома варіантами відповідей (з яких лише один є правильним). Для отримання гарної оцінки потрібно вказати опцію відповіді. У реальному житті на кожне питання можна знайти відразу кілька відповідей, вірних в тій чи іншій мірі. А що ще більш важливо - є право на помилку.

По суті, невдачі - це найважливіша частина процесу навчання. Подібно еволюції, що представляє собою серію проб і помилок, наше життя повне фальстартів і неминучих поразок. Ключ до успіху лежить в здатності винести урок з набутого досвіду і рухатися вперед з цими новими знаннями.

Для більшості людей реальний світ зовсім не схожий на навчальний клас. Немає однозначної відповіді, що неминуче веде до успіху, а кількість можливих варіантів дій може здатися приголомшуючою. І хоча родина, друзі і сусіди з радістю діляться з нами порадами на будь-який випадок, вибір напрямку для руху залишається виключно нашою особистою відповідальністю. При цьому корисно знати, що нам не обов'язково бути абсолютно правими з самого початку.

Життя дає кожному з нас масу можливостей для того, щоб експериментувати і комбінувати наші навички і захопленість дуже різними, новими і незвичними способами.

ЗМІСТ

Глава 1. Купи один и получи еще два бесплатно

Глава 2. Цирк вверх тормашками
Глава 3. Бикини или смерть
Глава 4. А теперь достаньте бумажники
Глава 5. Секретный ингредиент Кремниевой долины
Глава 6. Без вариантов... Инжиниринг — для девчонок 
Глава 7. Как превратить лимонад в вертолет 
Глава 8. Нарисуйте мишень вокруг стрелы
Глава 9. Будут ли это спрашивать на экзамене? 
Глава 10. Экспериментальные артефакты
Благодарности
Додаткові характеристики
сторінки 224 с.
палітурка тверда
формат 145х215 мм
ISBN 978-5-00057-858-2

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук