Обучение в бизнесе. Кто кому Пигмалион
Любовь Гвоздилина

Обучение в бизнесе. Кто кому Пигмалион

Видавництво Альпина Паблишер
Рік видання 2017
В наявності
312.00 Грн
Заповніть форму:

Оплата і доставка

 

Безкоштовна доставка
за Ваше замовлення від 800 грн.

 

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість від 35 грн., залежно від ваги замовлення)

 

Кур’єром по Києву
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 35 грн., залежно від ваги замовлення)

 

До складу Нової пошти у Вашому місті

безкоштовно від 800 грн, ( до 800 грн. – вартість від 35 грн., залежно від ваги замовлення)

 

З доставкою кур'єрською службою за адресою

від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

 

Спосіб оплати:

- Готівкою

- Оплата на картку  (через Приват24, Portmone, IBox та інші)

- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі Нової пошти – враховуються % за зворотню доставку оплати)

«Керівник як наставник» - сама життєздатна модель наставництва, яка за весь час моїх спостережень довела це на практиці. Тому що в цій моделі закладена, як кажуть колеги-консультанти, оптимальна мотивація.
 
Хто автор
Гвозділіна Любов Сергіївна - за освітою викладач і перекладач, кандидат філологічних наук. З 1993 року займається навчанням в бізнесі. Організатор і керівник двох корпоративних університетів, викладач програм професійної підготовки фахівців з навчання та розвитку персоналу. Лауреат професійної премії Trainings «За внесок в розвиток ринку корпоративного навчання», автор численних публікацій в профільних ЗМІ, учасник професійних форумів та об'єднань з питань роботи з персоналом, навчання та розвитку, корпоративної культури та внутрішніх комунікацій.
 
«У цей офіційний послужний список обов'язково хочеться вмістити рядок про те, що мені дуже подобається моя робота. По-моєму, це простий і надійний рецепт work life balance - робити, що любиш, і любити, що робиш ». Любов Гвозділіна
 
Про що
У сучасному бізнесі зосереджений унікальний потенціал знань. Їх обсяг і якість перевершують можливості академічної освіти, а їх носії отримують унікальні конкурентні переваги. Особлива роль в цьому процесі належить корпоративному навчанню (L & D). Яким воно має бути, щоб впливати на результати бізнесу? Що таке бізнес-інтегроване навчання і як в руках керівника воно стає необхідним інструментом управління процесами і людьми?
 
Автор цієї книги більше 20 років очолювала функцію навчання у великих корпораціях. Вона ділиться своїми спостереженнями про роль і місце навчання в бізнесі, наводячи приклади з міжнародної практики, досвіду L & D-ринку і професійного закулісся.
 
Для кого
Книга адресована всім, хто пов'язаний з корпоративним навчанням, - керівникам і співробітникам, HR- і L & D-фахівцям, тренерам і консультантам в області роботи з персоналом. Однак цей «багатожанровий збірник» (до неї ввійшли статті автора, пости на форумах, листування та інші матеріали) може бути цікавий і більш широкої аудиторії.
 
Ця книга заслуговує прочитання, тому що:
• автор понад 20 років керувала функцією навчання в великих компаніях і є авторитетним експертом HR-ринку;
• книга навчить капіталізувати наявний досвід і знання в області корпоративного навчання і рухатися вперед від досягнутого, що дасть безумовну конкурентну перевагу перед любителями все починати «з нуля», а також підбирати і створювати HR-технології та інструменти, які дійсно необхідні конкретному бізнесу;
• в матеріалах книги (статтях, постах на форумах, фрагментах листування, окремих розділах) зачіпається широкий спектр професійних тим, технологій і інструментів, розбираються корисні кейси
 
Погортати:
 
Додаткові характеристики
сторінки 272 с
палітурка м'яка
формат 170х240 мм
ISBN 978-5-9614-6876-2

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук