Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей
Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей
Майкл Микалко

Рисовый штурм в карточках. 56 инструментов для поиска нестандартных идей

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
385.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Вам потрібно унікальний винахід, новий ринок для готового продукту або нове рішення? Розімніть розумові м'язи за допомогою тренажера для творчого мислення, розробленого Майклом Мікалко, автором новаторської книги «Рисовий штурм».
Цей набір карток для стимулювання ідей відображає суть методів Мікалко, дозволяючи вам подивитися на свої завдання під новим кутом. Тасуючи, змішуючи і зіставляючи картки, придумуйте нові ідеї, за допомогою методів критичної оцінки перевіряйте, формулюйте і вдосконалюйте їх, а потім втілюйте в життя. У цьому буклеті-інструкції ви знайдете багато питань для стимуляції розумового процесу і прикладів застосування описаних методів. Це невичерпне паливо для творчості і стимуляції уяви.
 
Від автора
Ви хоч раз намагалися придумати нову ідею, просто вирішивши її придумати? Подумайте кілька хвилин про нові способи продажу вашого продукту. Як успіхи? Якщо ви схожі на більшість людей, то, швидше за все, вам було важко придумати більше пари штук. Наш мозок не любить допомагати нам у таких завданнях. Нам дуже складно створювати нові ідеї, не витративши якихось проміжних зусиль. Інша справа - придумувати нові ідеї, рішення і що завгодно, використовуючи список навідних запитань.
 
У цьому буклеті-інструкції є список питань, заснованих на методиці SCAMPER з моєї книги «Рисовий штурм і ще 21 спосіб мислити нестандартно» і роботах Алекса Осборна, одного з перших викладачів творчого мислення і батька методики мозкового штурму. Все нове - по суті варіації вже існуючого. Щоб створити новинку (ідею, продукт, процес, що завгодно), досить «пограти» зі знайомою темою. Є дев'ять основних способів маніпулювання, і ці картки враховують їх все.
 
Картки задають напрямок творчого мислення. Замість того щоб намагатися подумки обігравати кілька концепцій в надії, що чарівним чином з'явиться ідея, ви за допомогою карток фокусируете уяву на предмет інакше і отримуєте новий спосіб інтерпретувати те, на чому зосередилися.
 
Для кого книга
• Для всіх, кому потрібні нові оригінальні ідеї.
• Для всіх фанатів креативних методик Майкла Мікалко.
• Для всіх, хто хоче впровадити креативне мислення в роботу своєї команди.
Додаткові характеристики
сторінки 64 с. + 56 карточок
палітурка коробка
формат 100х140 мм
ISBN 978-5-00117-649-7

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук