Машина правды. Блокчейн и будущее человечества
Пол Винья, Майкл Кейси

Машина правды. Блокчейн и будущее человечества

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
468.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.( до 800 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 800 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 60 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку Приватбанку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 Післяплата (оплата при отриманні товару на складі служби доставки Нової пошти, додатково 2%, мін 70 грн):

 

"Машина правди. Блокчейн і майбутнє людства" - нова книга авторів бестселера "Епоха криптовалюти", в якій вони розповідають про технології блокчейн і про те, як вона буде міняти різні галузі бізнесу та сфери нашого життя.
 
В умовах сучасної економіки світом править той, хто контролює потоки інформації. Це добре видно на прикладі інформаційно-технологічних гігантів на кшталт Google і Facebook: вони постійно накопичують дані про нас і наші взаємодії. У двадцять першому столітті саме поняття влади визначає той, хто має повноваження збирати, зберігати і публікувати дані. Зараз ці повноваження носять централізований характер. Їх ділять між собою кілька гігантських корпорацій.
 
Концепція блокчейна може покласти край нинішній ієрархії влади в інформаційному полі. Здатність накопичувати і обробляти дані в такому випадку перейде до децентралізованої структури, яка не належить нікому. Тепер можна уявити собі світ, який непідвладний мегакорпораціям на зразок Google і Facebook або навіть силовим відомствам на кшталт Агентства національної безпеки. Ми, люди - громадяни світової спільноти - самі будемо вирішувати, що робити з доступною нам інформацією.
 
Ось, мабуть, найважливіше, що потрібно знати про технологію блокчейн. Нова книга авторів "Епохи криптовалюти" написана для того, щоб передати і розкрити цю думку.
 
Книга "Машина правди. Блокчейн і майбутнє людства" для всіх, хто цікавиться технологією блокчейн і її сучасними і майбутніми додатками.
 
Пол Вінья - репортер The Wall Street Journal.
 
Майкл Кейсі - колумніст The Wall Street Journal, автор статей в The Washington Post і The Financial Times, автор кількох книг.
 
Цитати з книги:
Ширше горизонту
"Поява інтернету вже позбавила нас від частини настирливих посередників, тепер блокчейн продовжує цю тенденцію. Поклавши управління соціальним капіталом на децентралізовану мережу з відкритим протоколом замість ряду уповноважених посередників і створивши нові цифрові валюти, токени і активи, ми зможемо змінити саму природу громадської організації. Виникнуть нові, раніше неможливі підходи до співпраці і взаємодії, що перетворить багато галузей і організацій."
 
Обліковий реєстр
"Напевно, вас це здивує, але мрія самого палкого Лібертаріанця - мешканця даркнета, сама провокаційна, спірна, сама бунтарська концепція в сучасному світі фінансів, концепція настільки потужна, що всі уряди планети зараз вирішують, взяти її під свою опіку або повністю заборонити, - це звичайна бухгалтерська книга. Так-так, той самий гроссбух, або обліковий реєстр. Першим плодом цієї крамольної ідеї став, звичайно ж, біткоін, основний принцип якого зводиться до ведення цифрового зведеного облікового реєстру, де відображаються всі транзакції. Що ж робить цю нехитру ідею настільки новаторською? Спосіб ведення записів, який ми називаємо "блокчейн", тобто ланцюжок блоків."
 
Промислова революція
"Блокчейн може подарувати нам архітектуру, на базі якої відбудеться так звана четверта промислова революція, яка з'єднає "біти і атоми" і буде розвиватися за рахунок масивів глобальної інформації. Це нарешті зробить можливим "інтернет відкритих даних". Вся інформація світу виявиться у вільному доступі, і з нею зможе працювати будь-який бажаючий. Необмежений доступ до даних повинен допомогти людству знайти колективні рішення численних проблем, підвищити якість виробництва і ефективність праці. Перед нами відкриваються вельми привабливі перспективи."
 
Економіка для кожного
"Якщо інтернет першого покоління створив нові бізнес-моделі і запаморочливі можливості заробітку, допомагаючи переступити через багато бар'єрів і вступити в гру, то наступна фаза обіцяє усунути бар'єри взагалі. Теоретично це означає, що кожен власник цифрового пристрою з доступом в інтернет зможе брати участь в глобальній економіці. Гряде розширення сфери відкритих технологій, яке дасть поштовх новим ідеям, концепціям і механізмам."
 
Принципово нове
"За словами засновника Світового економічного форуму Клауса Шваба, ми стоїмо на порозі "четвертої промислової революції" не тому, що ось-ось з'явиться певна лінійка нових продуктів, а тому, що поєднання різних технологій починає породжувати принципово нові системи: мобільні пристрої, сенсори, нанопроцессори , поновлювані енергоресурси, віртуальну реальність, штучний інтелект і т. д"
 
Загальнодоступна технічна освіта
"Якщо ми хочемо, щоб суспільство вирішувало, як буде розвиватися нова система економічного управління, потрібно істотно розширити коло розробників. Таланти необхідно шукати всюди, прагнучи до гендерної, етнічної та культурної різноманітності. Тільки тоді цінності і установки, які неминуче просочуються в програмний код, будуть відображати запити всього суспільства, а не одного його вузького прошарку. Звідси висновок: необхідно вкладатися в загальнодоступну технічну освіту."
 
ЗМІСТ
Предисловие партнера издания
Предисловие научного редактора Децентрализация
как элемент будущего процветания 
Предисловие
Введение Инструмент общественного строительства 
Глава 1 Протокол Господа Бога
Глава 2 «Управление» цифровой экономикой
Глава 3 Платформы и политика
Глава 4 Экономика токенов
Глава 5 Четвертая промышленная революция
Глава 6 Новый мундир старой гвардии
Глава 7 Блокчейн как сила добра
Глава 8   Суверенная идентичность
Глава 9 Каждый из нас — творец
Глава 10 Новая конституция для цифрового века 
Примечания
Благодарности

 

Додаткові характеристики
сторінки 320 с.
палітурка тверда
формат 170x240 мм
ISBN 978-5-00117-660-2

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук