Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання
Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання
Сливоцький Адріан

Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання

Видавництво Видавництво Українського Католицького Університету
Рік видання 2015
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
0.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Сьогодні, коли ваші статки можуть змінитися буквально за одну ніч, новим стратегічно необхідним підходом стає перетворення моменту максимального ризику на максимальну нагоду. У книзі «Прорив» (The upside: The 7 Strategies for Turning Big)  Адріан Сливоцький виклав сміливі і оригінальні ідеї для кардинального зростання бізнесу, а також практичні засоби, які можна використати вже наступного тижня, а саме:

• Як змінити шанси на успіх вашої наступної великої ініціативи і створити потенційний прорив у галузі, як це зробила Toyota зі своїм зростаючим модельним рядом автомобілів Prius.

• Формулюйте і використовуйте ризики, а не ставайте їх заручниками. Станьте компанією з інтенсивними знаннями і постійно збільшуйте відрив у знаннях між вами та вашими конкурентами, як це переконливо продемонстрували Coach та японська Tsutaya.

• Той, хто домінує в категорії, не може домінувати в тому, що не належить до його категорії. Коли легенді баскетболу Біллу Расселу довелося протистояти вищому, фізично потужнішому Вілту Чемберлену, він вигадав інакший спосіб ведення гри і зумів привести Бостон Селтікс до перемоги. Таке саме мислення компанії Target дозволяє їй процвітати у світі Wal-Mart - і може допомогти вам перевершити «непереможного» конкурента у вашій галузі.

• Коли на своєму шляху дійдете до роздоріжжя, скористайтеся ним! Лише невелика частка компаній здатна вижити, коли в галузь приходять технологічні або стратегічні зміни. Щоб вижити, дізнайтеся секрет, який дав змогу компанії Microsoft витримати появу Інтернету - мистецтво робити подвійні ставки.

• Застрягли в рамках свого бізнесу? Знайдіть ширші рамки, потім - найширші. Коли зростання припиняється, залучайте більше грошей своїх клієнтів через інновації в попиті і широкоформатне мислення. Беріть приклад з таких компаній, як Continental AG, Ikea і Procter & Gamble.

• Ваші конкуренти можуть також найбільше посприяти вашому прибутку. Припиніть смертельну війну з конкурентами! Ключем до успіху є знання того, коли варто конкурувати, а коли - співпрацювати, як це показала компанія Apple своїм революційним підходом до співпраці у музичній індустрії.

"Прорив" дійсно є проривом - надзвичайно чітке мислення, в кращих традиціях Сливоцького. Чи ви наступаєте, чи очікуєте нападу - ця книга покаже вам, як зіграти на випередження і вигідно скористатися нагодами і загрозами, яких інші не змогли побачити"
Клейтон М. Крістенсен, Гарвардська бізнес-школа, автор книги "Дилема новатора"

"Вітчизняні власники та управлінці лише два роки тому по-справжньому зіткнулися з дуже відчутною і дуже реальною загрозою для існування своїх бізнесів. Але насправді криза чи рецесія - далеко не єдиний виклик, який постає перед бізнесом... І сьогодні ми є свідками того, як змінюється стилістика українського бізнесу, як змінюються розуміння і підходи. Мабуть, до кризи цю книгу прочитало б невелике коло людей бізнесу. Натомість сьогодні, я вважаю, є велика потреба в такому дискурсі, і ця книга матиме в Україні неабиякий успіх"
Віталій Антонов, президент "Концерну Галнафтогаз"

"Ця книга дуже потрібна саме тій частині українського бізнес-середовища, яке має наміри розвивати свій бізнес в перспективі не лише року-двох, а реалізовувати амбітні, яскраві та проривні проекти та капіталізовувати свій бізнес в довгій перспективі"
Софія Опацька, директор Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS)

ЗМІСТ

Передмова до українського видання

ВСТУП
Від ризику до нагоди
 
Частина 1. Зміна шансів
Чому справа на 90% часто = 0
Як покращити шанси на успіх ваших найважливіших проектів
 
Частина 2. Чому клієнти вас дивують?
Як зменшити ризик, пов'язаний з клієнтами: знати, а не вгадувати їхні бажання
 
Частина 3. Роздоріжжя
Ризик переходу і секрет подвійних ставок
 
Частина 4. Непереможний
Як вижити за появи унікального конкурента
 
Частина 5. Потужний, гордий і вразливий
Як переосмислити організацію свого бізнесу, щоб захистити свій бренд
 
Частина 6. Коли ніхто не заробляє грошей
Як співпрацювати з конкурентами, щоб уникнути зони не прибутковості
 
Частина 7. Коли ваш бізнес припиняє зростання
Як винайти нові форми прибутку
 
Частина 8. Острів скарбів
Як обернути ризики на зростання
 
Як обернути на користь стратегічний ризик
Семінар прориву
 
Примітки
Подяки
Покажчик термінів і назв
 
 
Додаткові характеристики
сторінки 400 с
палітурка м'яка

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук