Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний
Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний
Масааки Имаи

Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний

Видавництво Альпина Паблишер
Рік видання 2017
В наявності
449.00 Грн
Заповніть форму:
Оплата и доставка
 
Безкоштовна доставка
за Ваше замовлення від 800 грн
 
Кур’єром по Львову
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість від 45 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
Кур’єром по Києву
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість 45 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
До складу Нової пошти у Вашому місті
безкоштовно від 800 грн.
(до 800 грн. – вартість від 40 грн.,залежно від ваги замовлення)
 
З доставкою кур'єрською службою за адресою від 55 грн.
(залежно від ваги замовлення)
 
Спосіб оплати:
 
- Готівкою
- Оплата на картку (через Приват24, Portmone, IBox та інші)
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі Нової пошти – враховуються % за зворотню доставку оплати)

Цитата

«Істотна відмінність між кайдзен і інновацією полягає в тому, що хоча перший не завжди вимагає великих капіталовкладень для впровадження змін, він передбачає постійну, копітку і невтомну працю. Дві концепції не схожі одyf на однe, немов сходи і пологий підйом. Кайдзен робить ставку на поступовий прогрес. Інноваційна стратегія, навпаки, розраховує на те, що рух вперед відбувається подібно підйому сходами. Кайдзен подібний напарник, в якому плекають невеликі, але постійні зміни»
 

У книзі «Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний», яка була вперше видана в 1986 р. і стала бестселером міжнародного рівня, викладена японська філософія бізнесу, суть якої полягає в тому, що поступове вдосконалення настільки ж важливе, як інновації, які призводять до корінного перевороту.

Автор вперше вводить у своїй книзі термін "кайдзен", докладним чином висвітлює, що являє собою концепція кайдзен, як вона працює і чого дозволяє добитися. Крім того, він націлює читача на недопущення проблем, наводячи численні приклади слідування по шляху вдосконалення процесів, підштовхуючи до ідеї про те, що збудований, продуманий процес неодмінно дасть позитивний результат.

Книга «Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний» буде корисною насамперед керівникам підприємств і організацій усіх сфер людської діяльності і всіх розмірів і форм власності, крім того - менеджерам усіх рівнів, співробітникам служби якості, студентам і аспірантам.

Чому книга гідна прочитання

- Книга є першоджерелом концепції кайдзен, що набула широкого поширення всюди в світі і багато разів переконливо довела свою ефективність як в промисловості, так і в сфері послуг і в громадських організаціях.
- Матеріали книги будуть корисними насамперед керівникам підприємств і організацій усіх сфер людської діяльності і всіх розмірів і форм власності, крім того - менеджерам всіх рівнів, співробітникам служби якості, студентам і аспірантам.
- Читачі знайдуть у виданні конкретні ідеї, інструменти та методи стратегії кайдзен, більшість з яких з легкістю можна застосувати в ситуаціях, з якими вони стикаються у своїй професійній діяльності день у день.
- У додатках до книги наводяться практичні інструменти покрокового алгоритму застосування кайдзен, починаючи від контрольного листка дій і опису покрокового руху і закінчуючи переліком інструментів, що застосовуються для вирішення проблем, і критеріями преміювання.
 
Хто автор
Масаакі ІмаІ, японський аналітик, відомий у всьому світі як «Lean-гуру» - засновник концепції безперервного вдосконалення, вивчає з середини 1950-х рр. управлінські інструменти японських компаній, засновник і член ради директорів Всесвітньої організації KAIZEN Institute, автор таких легендарних книг, як «Гемба кайдзен: Шлях до зниження витрат і підвищення якості»

ЗМІСТ

Предисловие к русскому изданию
Совершенство - откуда оно берется?
Благодарности
Список иллюстраций
Глоссарий
Предисловие
Кайдзен бросает вызов
1.Концепция Кайдзен
2. Совершенствование на Востоке и Западе
3. Кайдзен и всеобщий контроль качества
4. Практика Кайдзен
5. Менеджмент кайдзен
6. Подход Кайдзен к решению проблем
7. Изменение корпоративной культуры
Приложения
Об авторе

 

 

Додаткові характеристики
сторінки 274 с.
палітурка тверда
формат 242x172 мм
ISBN 978-5-9614-4406-3

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук