Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества
Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества
Дон Бек, Тедди Ларсен, Сергей Солонин, Рика Вильёэн

Спиральная динамика на практике. Модель развития личности, организации и человечества

Видавництво Альпина Паблишер
Рік видання 2018
В наявності
562.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Спіральна динаміка вперше в історії створює концептуальні рамки, в яких можна спорудити «будівельні ліси» для різних поглядів, теорій, моделей, концепцій, пропозицій і «рішень». Ми не заперечуємо ніякі інші технології, підходи, тренінгові програми, ініціативи змін або форми стратегічного планування. Практично у всіх них є сфера, де вони можуть бути застосовані і корисні. Спіральна динаміка відрізняється тим, що дає можливість адаптувати всі ці програми під конкретні потреби, рівень розвитку і образ мислення різних груп, представників різних професій і культур.
 
Ідея «бірюзових» компаній як цілісних, що еволюціонують, живих організацій захопила бізнес-співтовариство. Чи існують такі компанії насправді і чи можна перейняти їх досвід? Як побудувати компанію нового типу - без традиційної ієрархії і бюрократії, ефективну і гнучку? Чому керівникам важливо усвідомлювати, які цінності домінують в людині, колективі чи суспільстві? На всі ці запитання відповідає спіральна динаміка - модель еволюції ціннісних систем. Вона описує інструменти, які допоможуть вийти за межі старих, авторитарних моделей лідерства і менеджменту.
 
Чому книга варта прочитання
• Спіральна динаміка дає можливість адаптувати існуючі концепції, теорії та методології (роботи Іцхака Адізеса, ефект асиміляції - контрасту, управління за цінностями, цикл Демінга та ін.) Під конкретні потреби, рівень розвитку і образ мислення різних груп.
• Ця книга - результат багаторічної роботи социопсихолога і геополітика Дона Бека і його колег з різних країн. Тут ви знайдете приклади використання цієї теорії на мікро- і макрорівнях: від вирішення конфліктів на підприємстві до програми по стабілізації геополітичної обстановки на Близькому Сході.
 
 
Для кого ця книга
Книга буде цікава керівникам і фахівцям з організаційного управління, а також політикам, психологам і соціологам.
 
Хто автор
Дон Бек - геополітичний радник, соціопсихолог, бізнес-консультант і один з творців концепції спіральної дінаміки. Починаючи з 1980-х рр. неодноразово відвідував ПАР для того, щоб допомогти в організації переходу від системи апартеїду до демократії. Співпрацював з урядами Великобританії, США, Мексики і Сінгапуру. Співавтор книг «Плавильний котел» і «Спіральна динаміка». Активно працює над проблемами трансформації з лідерами бізнесу, громадськими інститутами, навчальними закладами та некомерційними організаціями.
 
Тедді Ларсен - сертифікований міжнародний експерт по спіральній дінаміці. Протягом багатьох років тісно співпрацює з Доном Беком і працює над розвитком теоретичних положень спіральної динаміки і практичних аспектів застосування її принципів. З 2009 р працює в данській фармацевтичної компанії H.Lundbeck на посаді старшого віце-президента по кадрам. Його головне завдання - створення нової корпоративної культури в компанії і нового способу мислення її працівників по всьому світу.
 
Сергій Солонін - генеральний директор групи компаній QIWI Group. Має ступінь магістра в галузі фінансів і міжнародний сертифікат про закінчення програми бізнес-менеджменту Стенфордського університету. Один із засновників Об'єднаної системи моментальних платежів (ОСМП). Поряд з участю в управлінні групою компаній QIWI Group Сергій здійснює приватні інвестиції в перспективні проекти в області фінансових технологій. Є президентом Асоціації розвитку фінансових технологій на території України (Асоціація Фінтех).
 
Ріка Вільyoен - ад'юнкт-професор в Школі бізнесу Хенлі Університету Редінга в ПАР і старший науковий співробітник Університету Йоганнесбурга. Вільyoен активно включає теорію спіральної динаміки в свої курси постуніверсітетского освіти. Вона також консультант з питань організаційного розвитку, сертифікований Радою по роботі з персоналом ПАР, член Інституту по управлінню персоналом, Інституту консультантів в області менеджменту ПАР і Американської психологічної асоціації.
 
Томас Джонс - консультант з геополітичних питань, що цікавиться проблемами повного розкриття потенціалу людей, груп і організацій. Він робив доповідь в ООН про масштабні організаційних трансформаціях і створював системи і програми для їх реалізації. Т. Джонс спеціалізується на інноваційних стратегіях і технологіях по підвищенню ефективності виробництва.
 
Ельза Маалуф - футуролог лівансько-американського походження, спеціалізується на великомасштабних системах і зміни в суспільстві Вона є засновником Центру гуманітарного розвитку на Близькому Сході.
 
Саїд Давлабані- провідний експерт з питань дії ціннісних систем в макроекономіці. Він є засновником групи компаній VMEMEnomics Group - консультативної організації, яка вирішує економічні проблеми через призму ціннісних систем і пропонує ефективні рішення на основі принципів спіральної динаміки.
 
ЗМІСТ
 
ЧАСТЬ I
СПИРАЛЬНАЯ ДИНАМИКА — ОСНОВЫ
1. ВВЕДЕНИЕ. О ЗАМЫСЛЕ И СТРУКТУРЕ ЭТОЙ КНИГИ
2. АРХИТЕКТОР ЭКЗИСТЕНЦИАЛЬНОЙ ЛЕСТНИЦЫ. КЛЕР ГРЕЙВЗ
3. КНИГА КОДОВ
4. ЕСТЕСТВЕННЫЙ ДИЗАЙН ПОСТОЯННО ОБНОВЛЯЮЩАЯСЯ ЭКОЛОГИЯ 
 
ЧАСТЬ II
СПИРАЛЬНАЯ ДИНАМИКА В ГЛОБАЛЬНОМ АСПЕКТЕ
5. НАЗАД В БУДУЩЕЕ  ВОЗВРАЩАЕМСЯ В «ПЛАВИЛЬНЫЙ КОТЕЛ» ЮАР
6. РАСКРЫВАЯ ВОЗМОЖНОСТИ НАЦИОНАЛЬНОГО ИНТЕЛЛЕКТА: ИССЛЕДОВАНИЕ СИТУАЦИИ С ИЗРАИЛЕМ И ПАЛЕСТИНОЙ 
7. СТРАНЫ СЕВЕРНОЙ ЕВРОПЫ И СОЗНАНИЕ ВТОРОГО ПОРЯДКА: НЕОБХОДИМОСТЬ НАЛИЧИЯ ЛИДЕРОВ ВТОРОГО ПОРЯДКА В ПЕРИОДЫ НЕСТАБИЛЬНОСТИ 
 
ЧАСТЬ III
РАЗВИТИЕ В СОЦИАЛЬНОМ КОНТЕКСТЕ
8. ВЛИЯНИЕ КАПИТАЛА НА СТАБИЛЬНОЕ БУДУЩЕЕ 
9. ПРИМЕНЕНИЕ СПИРАЛЬНОЙ ДИНАМИКИ: ПРЕОДОЛЕВАЯ ГРАНИЦЫ
10. ПРОБЛЕМА ОРГАНИЗАЦИОННОЙ ВОВЛЕЧЕННОСТИ ЛЮДЕЙ В РАЗЛИЧНОЙ РАБОЧЕЙ СРЕДЕ: ПРИМЕНЕНИЕ СПИРАЛЬНОЙ ДИНАМИКИ В МЕЖДУНАРОДНОМ КОНТЕКСТЕ
 
ЧАСТЬ IV
СПИРАЛЬНАЯ ДИНАМИКА PLUS
11. ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ
 
ЧАСТЬ V
ПУТЬ ВПЕРЕД ДЛЯ ЧЕЛОВЕЧЕСТВА
12. ЗАЧЕМ НУЖНА СПИРАЛЬНАЯ ДИНАМИКА?
ПОСЛЕСЛОВИЕ НАУЧНОГО РЕДАКТОРА

 

Додаткові характеристики
сторінки 382 с
палітурка тверда
формат 170х240 мм
ISBN 978-5-9614-1914-6

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук