Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур
Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур
Франс Йохансон

Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур

Видавництво Видавництво Українського Католицького Університету
Рік видання 2018
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
0.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Книга «Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур» - це світовий бестселер з питань інновацій. Книга перекладена на 18 мов світу. Автором книги «Ефект Медичі» є Франс Йохансон - письменник, консультант, підприємець.

Багатогалузева дослідницька група робить відкриття, у який спосіб можна читати думки мавпи. Шеф-кухар змішує несподівані складники, як от морські їжаки та льодяники, і змінює світ професійного кухарства. Інженер запозичує відомості про поведінку мурах фуражирів, щоб розробити маршрути розвідки для безпілотних літальних апаратів в зонах воєнних дій. Всі ці новатори демонструють нам не просто інноваційну природу своїх відкриттів, але й те, яким чином вони дійшли до них. На думку Франса Йохансона ці новатори ставши на Перетин – місце, де зустрічаються і зіштовхуються ідеї з різних галузей та культур – змінюють світ. А це в результаті дає іскру, стається вибух нових неймовірних відкриттів.
 
Йохансон називає таке генерування нових ідей «Ефектом Медичі», маючи на увазі неймовірний вибух креативності, до якого спричинилася сім’я банкірів Медичі в Італії за часів відродження. В цій захопливій книзі він відкриває, як ми можемо знайти перетини у власному житті та перетворити ідеї у революційні інновації. Йохансон показує, яким чином три рушійні сили – рух людей, збіжність наукових дисциплін та стрімка комп’ютеризація – збільшують кількість та типи перетинів, що стають доступними для нас.


У книзі «Ефект Медичі» стверджується, що дисциплінарна наука вмерла. Майбутнє лежить там, де перетинаються і перетікають одне в одного різні концепції, дисципліни і культури. Щоб здійснювати інноваційні відкриття, винахідники XXI століття повинні вийти за рамки своєї звичної області та роззирнутися довкола. Вони повинні ризикувати і добиватися своєї мети, незважаючи на невдачі. Про те, як це зробити і розповідає «Ефект Медичі» - креативна книга про креативність. Теоретичні положення автор ілюструє безліччю яскравих прикладів, які роблять книгу не тільки інформативною, а й захоплюючою. Книга «Ефект Медичі» буде цікава всім, хто прагне якомога повніше розкрити свій творчий початок і змінити навколишній світ.

В книзі «Ефект Медичі» представлено численні яскраві історії про перетини у різних галузях, як от бізнес, наука, мистецтво та політика. З численних прикладів - від чоловіка, який сам, без сторонньої допомоги, створив першу писемну мову племені черокі та навчив цієї писемності інших, до групи, яка зламала німецький шифр «Енігма» під час ІІ Світової війни - читачі дізнаються як:

зруйнувати асоціативні бар'єри і поглянути на проблеми по-новому;

у випадковий спосіб, проте цілеспрямовано, поєднувати різні концепції;

перейти від знайомого оточення та діяльності до невідомого;

діяти, незважаючи на поразки, задля втілення ідей  перетину.

"...коли ви вступаєте на перетин областей, галузей, культур чи дисциплін, ви можете об'єднати існуючі концепції у велику кількість нових і неймовірних ідей. Ім'я, яке я дав цьому явищу, пов'язане з примітним сплеском креативності в Італії XV століття. Медічі - сім'я флорентійських банкірів, які внесли величезний внесок у розвиток науки і мистецтва. Завдяки цій родині і деяким іншим, схожим на неї, скульптори, науковці, поети, філософи, фінансисти, художники і архітектори прагнули у Флоренцію. Там вони знаходили один одного, вчилися один в одного, руйнуючи кордони між дисциплінами та культурами. Разом вони створили новий світ, нову епоху, яку згодом стали називати Відродженням. В результаті Флоренція стала епіцентром вибуху креативності, пов'язаного з однією з найбільш творчих епох в історії людства. Плоди діяльності сім'ї Медічі відчуваються і понині.  Ми також можемо створити ефект Медичі. Ми можемо викликати вибух неймовірних ідей і витягти з нього вигоду для себе особисто, для своєї команди або компанії. Ми можемо зробити це, звівши різні дисципліни і культури і знайшовши між ними точки дотику". (с) Франс Йохансон

відгуки:

"Україна, яка сама знаходиться на перетині ідей, концепцій і культур, змушена зараз переходити від наголосу на «Made in Ukraine» до «Designed in Ukraine». «Ефект Медичі» є дуже корисною книгою для того, щоб успішніше продумати й організувати цей нелегкий перехід." Павло Шеремета, Президент і старший консультант MBOSI, член Дорадчої Ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS)

"Книга «Ефект Медичі» повинна поповнити бібліотеку кожного підприємця. Потрібно працювати не тяжко, а розумно... Книга наповнена яскравими прикладами народження ідей, їх розвитку аж до практичного застосування". Тарас Кицмей, президент корпораціі? SoftServe, Inc.

"«Ефект Медичі» — це одна з найпроникливіших книг про управління інноваціями, які я коли-небудь читав. Її твердження, що революційні ідеї виникають на незвіданих перетинах, є базовим принципом творчості, яким мають керуватися винахідники у кожній галузі." Клейтон М. Крістенсен, професор з бізнес-адміністрування за програмою Фонду Роберта та Анни Чізік, Гарвардська бізнес-школа

ЗМІСТ

ЧАСТИНА 1. Перетин

Розділ 1 
Перетин — ваша найкраща можливість для інновацій 
Мавпи і читання думок
Розділ 2 
Поява Перетинів 
Звуки Шакіри та емоції Шрека
 
ЧАСТИНА 2. Створення Ефекту Медичі
 
Розділ 3 
Бар'єри між галузями 
Льодяники з морського їжака та зяблики Дарвіна
Розділ 4 
Як зруйнувати бар'єри 
Тунель Хітроу та ресторани без їжі
Розділ 5 
Комбінуйте концепції навмання 
Карткові ігри та небесне прозріння
Розділ 6 
Як знайти комбінації 
Падіння метеоритів та криптографи
Розділ 7 
Запаліть вибух ідей 
Субмарини та "Tubular Bells"
Розділ 8 
Як спіймати ідеї вибуху 
"MacGyver" та варіння картоплі
 
ЧАСТИНА 3. Втілення ідей Перетину
 
Розділ 9 
Зазнавайте невдач і рухайтеся далі 
Жорстокість та навчальна програма
Розділ 10 
Як досягати успіху перед обличчям невдач 
Кишенькові комп'ютери та контрпродуктивні пряники
Розділ 11 
Ваше оточення як перешкода на Перетині 
Мурахи та водії вантажівок
Розділ 12 
Як вирватися з оточення 
Пінгвіни та медитація
Розділ 13 
Ризикуйте і долайте страх 
Літаки та серійні підприємці
Розділ 14 
Збалансований підхід до ризиків 
Слони та епідемії
Розділ 15 
Стати на Перетин 
І створити Ефект Медичі
ПРО АВТОРА
ПРИМІТКИ
Додаткові характеристики
сторінки 225 с.
палітурка м'яка
формат
ISBN

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук