Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир
Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир
Джейн Макгонигал

Реальность под вопросом. Почему игры делают нас лучше и как они могут изменить мир

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
440.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті

від 46 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 71 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

 

 

 

Гейм-дизайнер Джейн Макгонігал, якій ігри допомогли впоратися із серйозною травмою, розповідає, як вони можуть зробити світ в цілому і кожного з нас краще.
 
"Що наше життя? Гра!" Слова з арії Германа в "Піковій дамі" сьогодні відображають реальний стан справ: ми живемо в світі, що буяє іграми і геймерами.
Розробники ігор краще за всіх знають, як змусити людей докладати максимум зусиль і як винагороджувати за важку працю. Вони знають, як забезпечити взаємодію і співпрацю в колись неймовірних масштабах. Крім того, вони постійно винаходять нові способи мотивації гравців до виконання все більш складних завдань, приділяючи цьому більше часу і граючи в складі набагато більше численних груп.
 
Ці найважливіші навички XXI століття здатні допомогти в пошуку нових варіантів більш глибокого і тривалого впливу на навколишній світ. Гейм-дизайн - це не просто професія в області технологій, а властивий XXI століття спосіб мислення і керівництва. І ігровий процес - не просто розвага, а властивий XXI століттю спосіб спільної роботи, спрямованої на вирішення реальних проблем - від голоду і злиднів до зміни клімату і світових конфліктів.
 
Прочитавши цю книгу, ви станете справжніми експертами по іграх. Ви будете готові створити яскраву, альтернативну реальність для себе і своєї сім'ї, своєї школи, своєї компанії, свого району або будь-який інший громади, про яку піклуєтеся, для улюбленої справи, для всієї галузі або для абсолютно нового руху.
 
Для кого ця книга
Всім, хто захоплюється онлайн- і офлайн-іграми.
Всім, хто взагалі не грає, але цікавиться новими способами мислення і рішення проблем.
 
Про автора
Джейн Макгонігал - відомий розробник ігор, що зуміла відновитися після складного струсу мозку за допомогою ігрового процесу і розробила гру SuperBetter, що допомагає людям справлятися з хворобами і депресією.
Її роботу про майбутнє ігор Harvard Business Review визнав однією з проривних ідей року. Про неї писали The Economist, Wired і The New York Times.
 
Цитати з книги
Геть від реальності
"Геймери втомилися від реальності. Вони масово відмовляються від неї на користь віртуального середовища та онлайн-ігор, приділяючи цим заняттям по кілька годин на день, а то і всі вихідні, а іноді і кожну вільну хвилину протягом тривалого часу."
 
Віртуальне середовище
"Звичайний світ просто не пропонує таких ретельно продуманих розваг, захоплюючих завдань і міцних соціальних зв'язків, як віртуальне середовище. В ігровому співтоваристві все більше поширюється таке сприйняття реальності: на відміну від ігор, реальність поцяткована вадами."
 
ARG-ігри
"Якщо ви ніколи не чули про ARG-ігри, то можете бути вражені, коли дізнаєтеся, скільки людей вже їх створюють і в них грають. Сотні стартапів і незалежних дизайнерів присвятили себе застосуванню інноваційних методів гейм-дизайну і передових технологій для поліпшення повсякденного життя."
 
Економіка участі
"Дуже важко мотивувати велику кількість людей зібратися в один і той же час і витратити масу енергії, не кажучи вже про зусилля, на колективне справу. У успішних проектів є одна спільна риса: вони організовані за правилами хорошої багатокористувацької гри."
 
Активація емоцій
"Геймплей - чудовий засіб від депресії: він викликає прилив енергії в поєднанні з приємним відчуттям впевненості в своїх силах. Саме тому гра здатна привести нас в найкраще настрій, навіть коли все інше в нашому житті летить шкереберть."
 
Більше ніж гра
"Гра в кістки не була просто способом стати трохи щасливішими у важкі часи. Вона навчила ціле суспільство діяти спільно заради досягнення узгоджених цілей. Вона навчила лідійців зберігати оптимізм перед обличчям проблем і нагадувала кожному лідійцю, що він є частиною чогось більшого."
 
ЗМІСТ
 
ЧАСТЬ I. ПОЧЕМУ ИГРЫ ДЕЛАЮТ НАС СЧАСТЛИВЫМИ
Глава 1. Что такое игра? 
Глава 2. Появление инженеров счастья
Глава 3. Работа, приносящая большее удовлетворение
Глава 4. Увлекательные неудачи и больше шансов на успех
Глава 5. Укрепление социальных связей
Глава 6. Стать частью чего-то большего, чем мы сами
 
ЧАСТЬ II. ФОРМИРОВАНИЕ НОВОЙ РЕАЛЬНОСТИ
Глава 7. Преимущества игр в альтернативной реальности
Глава 8. Повышение уровня в реальной жизни 
Глава 9. Веселый досуг с незнакомцами
Глава 10. Хакинг счастья
 
ЧАСТЬ III. КАК БОЛЬШАЯ ИГРА МОЖЕТ ИЗМЕНИТЬ МИР
Глава 11. Экономика участия
Глава 12. Миссия невыполнима
Глава 13. Сотрудничество как супернавык
Глава 14. Спасем мир вместе

Погортати:

 
Додаткові характеристики
сторінки 384 с.
палітурка тверда
формат 170x240 мм
ISBN 978-5-00117-354-0

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук