Как найти деньги для вашего бизнеса. Пошаговая инструкция по привлечению инвестиций
Олег Иванов

Как найти деньги для вашего бизнеса. Пошаговая инструкция по привлечению инвестиций

Видавництво Манн, Иванов и Фербер
Рік видання 2018
В наявності
523.00 Грн
Заповніть форму:

Доставка і Оплата:

Кур’єром по Львову
безкоштовно від 1000 грн.( до 1000 грн. – вартість 45 грн).

До складу служби доставки Нової пошти у Вашому місті
від 45 грн. (залежно від ваги замовлення), безкоштовно від 1000 грн.
 

Адресна доставка ку’єрською службою Нова пошта 
від 65 грн. (залежно від ваги замовлення)

Оплата на картку 

Готівкою кур’єру у Львові    (після уточнення наявності на складі у Львові)

 

 

Покрокова інструкція по залученню приватного капіталу в ваш реальний бізнес від практика з величезним досвідом.
 
Мета цієї книги - забезпечити починаючого підприємця простими і ефективними порадами про те, як залучити інвестиції в свій бізнес. Мова про малий бізнес, не пов'язаний з інноваціями і високими технологіями.
 
Автор, практик з колосальним досвідом, розповідає про мотиви інвесторів і розбирає сім кроків, необхідних для залучення інвестицій: від оцінки проекту та пошуку інвестора до юридичного оформлення і життя після інвестиційної угоди. Авторська методологія вже допомогла сотням проектів залучити інвесторів і розвиватися.
 
Ця книга - спроба пролити світло на завдання багатьох підприємців залучити інвестиції в свій бізнес і представити чіткий механізм покрокових дій, як в своєму місті знайти інвестора і залучити його в свій звичайний не інноваційний, а традиційний бізнес-проект.
 
структура книги
У першій частині автори розповідають про те, на чому варто робити акцент як підприємцям, так і інвесторам. Так як інвестиції люблять зростання, ви дізнаєтеся про основні бар'єри, що стримують зростання практично кожного підприємця, з акцентом на ті області, які підвладні зміни самим підприємцем. Потім ви дізнаєтеся про фундамент будь-якої інвестиційної угоди і про мотиви інвесторів, про те, чому інвестори вкладають гроші в бізнес-проекти.
 
У другій частині розбирається кожен з семи кроків залучення інвестицій, починаючи від оцінки проекту, пошуку інвесторів та підготовки пакету документів для інвестиційних переговорів до етапів інвестиційних переговорів, нюансів юридичного оформлення і життя після інвестиційної угоди.
 
У кожному розділі ви знайдете не тільки деталі покрокового алгоритму залучення інвестицій, а й конкретні інструменти, які допомагають вам на цьому шляху, включаючи різні чек-листи, шаблони, фінансові моделі, зразки документів і презентацій.
 
Для кого ця книга
Це книга для підприємців, які хочуть знайти інвесторів для свого бізнесу з реального сектора.
 
про автора
Олег Іванов - засновник InvestBazar.com, першої і найбільшої в Росії платформи, що дозволяє підприємцям сфери реального бізнесу залучати гроші приватних інвесторів.
 
Створив свій бізнес на ринку енергетичних напоїв, для чого залучив 60 млн дол. приватних інвестицій. Успішно продав бізнес стратегічному інвесторові.
 
Управляє фондом приватних інвестицій, що спеціалізуються на підприємствах торгівлі та сфери послуг.
 
17 років міжнародного консалтингового і управлінського досвіду в FMCG-компаніях з 18 країн світу з річною виручкою до $ 1.7 млрд.
Додаткові характеристики
сторінки 304 с
палітурка тверда
формат 170x240 мм
ISBN 978-5-00100-760-9

З цією книгою рекомендуємо

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Введіть код, вказаний на зображенні:

Рейтинг
Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Залишити відгук