Тренінг з ТоР фасилітації
Тренінг з ТоР фасилітації

Шикарна можливість розвинути свої навички, вміння і поле діяльності для консультантів і бізнес-тренерів, керівників компаній, підрозділів і проектів, для HR-ів і маркетологів.

Фасилітація - це методи роботи з групою. Для створення команди, для того, щоб думка КОЖНОГО була почута, для прийняття спільного ВЗАЄМОВКЛЮЧАЮЧОГО рішення, яке захочеться виконувати (все ж разом домовилися), для креативного вирішення проблем і багато чого іншого.

Друга ступінь - тренінг зі Стратегічного планування.
Розвиток стратегічного мислення, навички партисипативного управління (залучення працівників до управління компанією) та стратегічного планування розвитку компанії.

Чим ці тренінги відрізняються від інших. Тренінг проводиться за підтримки ICA-Ukraine, що входить в міжнародну організацію ICA. ICA вже більше 50 років активно просуває ідею партисипативного управління по всьому світу. Працює з політичними, благодійними, громадськими організаціями та інше. Видає літературу, проводить найбільші міжнародні конференції.

Пройшовши 2 ступені тренінгу можливо отримати міжнародний сертифікат і приєднається до роботи ICA в Україні і не тільки. Брати участь у міжнародних конференціях і мати доступ до знань і досвіду, накопичених ICA.

Фасилітація. Сучасні методи групової роботи

Місце і Дата проведення:

м. Київ

27-28 травня 2017р

Вартість - І ступінь. Фасилітація. Сучасні методи групової роботи

до 30 квітня - 5300 грн

1 -19 травня - 5800 грн

20 травня - день тренінгу - 6300 грн

 

Стратегічна сесія: новий погляд

Місце і Дата проведення:

м. Київ

3-4 червня 2017р

Вартість - ІІ ступінь - Стратегічна сесія: новий погляд

до 30 квітня - 6200 грн

1 -19 травня - 6700 грн

 20 травня- день тренінгу- 7200 грн

 

Детальніше на ФБ

Реєстрація: 097 050 03 56

natkarpova@yandex.ru